align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 1. krog 02.09.18
   TEKMA: Tržič 2012-Naklo - Škofja Loka-Medvode U14 2 : 9 (1 : 5)
   Kraj: Naklo - Igrišče Naklo    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Močnik Perič Aleš
   1. pomočnik: Jamšek Blaž
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  2  Slabe Matic (K)
  5  Thilakarathna Velikanje Lan
  6  Žumer Jakob
  7  Ravnihar Tim
  10  Maksimović Nemanja
  12  Štular Matic (V)
  16  Papler Anej
  17  Kovačević Žan
  20  Lunar Pavel
  21  Gregorič Jakob
  23  Kukovič Urban
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime
  2  Grabnar Luka
  4  Geiger Nal
  5  Pelicon Maj
  6  Stamenkovski Pavel
  7  Kranjc Aleks
  8  Jež Gal
  10  Drobnjak Jaša (K)
  11  Novak Ivan
  12  Bezlaj Sebastijan (V)
  14  Trdina Martin
  17  Križaj Žiga
  Rezervni igralci
  1  Koder Erik (V)
  8  Uzar Tai
  9  Biberović Denis
  11  Mulalić Dino
  13  Boncelj David
  15  Črček Žiga
  18  Hadžić Alen
  Rezervni igralci
  3  Galof Nik
  9  Vrabec Matevž
  15  Kokalj Matic
  16  Hribernik Bine
   TRENER
   Tržič 2012-Naklo
   Novković Žarko
   Škofja Loka-Medvode U14
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   Tržič 2012-Naklo
   1 : 3 17 - Kovačević Žan (24')
   2 : 7 10 - Maksimović Nemanja (49')
   Škofja Loka-Medvode U14
   0 : 1 11 - Novak Ivan (6')
   0 : 2 17 - Križaj Žiga (8')
   0 : 3 11 - Novak Ivan (16')
   1 : 4 10 - Drobnjak Jaša (33')
   1 : 5 10 - Drobnjak Jaša (35')
   1 : 6 17 - Križaj Žiga (44')
   1 : 7 6 - Stamenkovski Pavel (48')
   2 : 8 10 - Drobnjak Jaša (60')
   2 : 9 17 - Križaj Žiga (67')
   OPOMINJANI
   Tržič 2012-Naklo
    12 - Štular Matic (7')
   Škofja Loka-Medvode U14
   IZKLJUČENI
   Tržič 2012-Naklo
   Škofja Loka-Medvode U14
   MENJAVE
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  27'     18 - Hadžić Alen
       20 - Lunar Pavel
  35'     13 - Boncelj David
       6 - Žumer Jakob
  42'     15 - Črček Žiga
       5 - Thilakarathna Velikanje Lan
  65'     1 - Koder Erik
       12 - Štular Matic
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
  35'     16 - Hribernik Bine
       4 - Geiger Nal
  57'     3 - Galof Nik
       14 - Trdina Martin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
6. krog 22.09.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 5 : 1
Žiri : Bled Hirter 1 : 3
Sava Kranj : Komenda 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Ivančna Gorica 3 : 3
Zagorje : Arne Tabor 69 0 : 1
GNL-člani 2018/19
4. krog 22.09.18
SIJ Acroni Jesenice : Polet 4 : 0
Visoko : Preddvor 6 : 0
Škofja Loka : Šobec Lesce 2 : 0
Bohinj : Velesovo 4 : 2
Niko Železniki : Britof 0 : 4
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan