align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 1. krog 02.09.18
   TEKMA: Triglav Domplan-bordo - Bled-Bohinj 7 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Eržen Tjaž
   1. pomočnik: Florjančič Karin
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan-bordo
Priimek in ime
  5  Kryeziu Edison
  6  Koren Brin (K)
  8  Remic Jošt
  9  Pauković Damjan
  10  Nikić Mark
  12  Dovžan Jaka (V)
  13  Stojanov Sergej
  16  Kazić Dino
  20  Primožič Žan
  25  Lakner Loris
  29  Radosavljević Stefan
   Bled-Bohinj
Priimek in ime
  0  Vidic Luka (V)
  2  Muminović Ajid
  3  Višak Žan (K)
  4  Božnar Andraž
  5  Pavlin Jure
  6  Kusterle Aljaž
  7  Dobravec Enej
  8  Stare Jaka
  9  Zorec David
  10  Korošec Gal
  11  Horvat Jaka
  Rezervni igralci
  1  Fadul Abdalla Idris (V)
  11  Nikolić Uroš
  14  Kukolaj Dorijan
  21  Marković Mihailo
  Rezervni igralci
  12  Šmid Jan
  13  Dasović Ravnik Gala
  14  Ulčar Matija
   TRENER
   Triglav Domplan-bordo
   Džamastagič Maksud
   Bled-Bohinj
   Jerman Aleš
   STRELCI
   Triglav Domplan-bordo
   2 : 0 20 - Primožič Žan (38')
   3 : 0 6 - Koren Brin (40')
   4 : 0 29 - Radosavljević Stefan (50')
   5 : 0 11 - Nikolić Uroš (65')
   6 : 0 9 - Pauković Damjan (67')
   7 : 0 8 - Remic Jošt (69') 11m
   Bled-Bohinj
   1 : 0 7 - Dobravec Enej (21') AG
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan-bordo
    6 - Koren Brin (60')
   Bled-Bohinj
    8 - Stare Jaka (23')
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan-bordo
   Bled-Bohinj
   MENJAVE
   Triglav Domplan-bordo
  Minuta  Igralec
  36'     21 - Marković Mihailo
       5 - Kryeziu Edison
  48'     11 - Nikolić Uroš
       20 - Primožič Žan
  48'     14 - Kukolaj Dorijan
       13 - Stojanov Sergej
   Bled-Bohinj
  Minuta  Igralec
  24'     14 - Ulčar Matija
       8 - Stare Jaka
  36'     13 - Dasović Ravnik Gala
       5 - Pavlin Jure
  45'     12 - Šmid Jan
       9 - Zorec David
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan