align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 1. krog 06.09.18
   TEKMA: Zarica Kranj U14 - Triglav Domplan-beli 0 : 5 (0 : 2)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj - pomožno igr.    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Eržen Tjaž
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj U14
Priimek in ime
  1  Gogić David (V)
  3  Kovačič Domen
  4  Bjelokapić Maj
  6  Bokal Šter Lan
  7  Zevnik Luka
  8  Ilisić David (K)
  11  Feldin Sven
  12  Božnar Nejc
  14  Globočnik Domen
  22  Sušnik Ožbej
  23  Hudovernik Urban
   Triglav Domplan-beli
Priimek in ime
  1  Čimžar Žuran Nejc (V)
  4  Pretnar Samo
  5  Torkar Matic
  7  Čenčič Nace
  8  Drolc Zaš
  9  Tičar Nej
  10  Kavčič Jakob
  11  Špernjak Nik (K)
  14  Kveder Val
  15  Huskić Alen
  16  Xhekiqi Ardit
  Rezervni igralci
  13  Dagarin Oliver
  17  Bogataj Luka
  44  Pantelić Kristjan
  Rezervni igralci
  3  Stojnić Marko
  12  Radončić Adel
  18  Skinder Savić Peter
   TRENER
   Zarica Kranj U14
   Triglav Domplan-beli
   Obradović Bojan
   STRELCI
   Zarica Kranj U14
   Triglav Domplan-beli
   0 : 1 15 - Huskić Alen (15')
   0 : 2 14 - Kveder Val (16')
   0 : 3 15 - Huskić Alen (45')
   0 : 4 7 - Čenčič Nace (48')
   0 : 5 12 - Radončić Adel (58')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj U14
   Triglav Domplan-beli
    12 - Radončić Adel (65')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj U14
   Triglav Domplan-beli
   MENJAVE
   Zarica Kranj U14
  Minuta  Igralec
  40'     44 - Pantelić Kristjan
       7 - Zevnik Luka
  45'     13 - Dagarin Oliver
       3 - Kovačič Domen
  50'     17 - Bogataj Luka
       4 - Bjelokapić Maj
   Triglav Domplan-beli
  Minuta  Igralec
  46'     12 - Radončić Adel
       9 - Tičar Nej
  55'     3 - Stojnić Marko
       4 - Pretnar Samo
  66'     18 - Skinder Savić Peter
       8 - Drolc Zaš
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan