align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 2. krog 09.09.18
   TEKMA: Bled-Bohinj - Tržič 2012-Naklo 3 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Antolič Jean
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled-Bohinj
Priimek in ime
  1  Vidic Luka (V)
  2  Kozelj Nejc
  3  Višak Žan (K)
  4  Božnar Andraž
  5  Stare Jaka
  6  Kusterle Aljaž
  7  Pavlin Jure
  8  Dasović Ravnik Gala
  9  Pavlin Tadej
  10  Dobravec Enej
  14  Mikulič Tim
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  1  Tavčar Maj (V)
  9  Lunar Pavel
  10  Maksimović Nemanja
  13  Boncelj David
  14  Ravnihar Tim
  16  Papler Anej
  17  Kovačević Žan
  19  Thilakarathna Velikanje Lan
  20  Zupan Cleo
  21  Gregorič Jakob (K)
  23  Kukovič Urban
  Rezervni igralci
  11  Vidic Žiga
  13  Glišović Aleks
  Rezervni igralci
  6  Žumer Jakob
  7  Črček Žiga
  11  Mulalić Dino
  12  Kozamernik Lars (V)
  15  Pucelj Andraž
  18  Hadžić Alen
   TRENER
   Bled-Bohinj
   Jerman Aleš
   Tržič 2012-Naklo
   Novković Žarko
   STRELCI
   Bled-Bohinj
   1 : 2 6 - Kusterle Aljaž (40')
   2 : 3 5 - Stare Jaka (54')
   3 : 4 6 - Kusterle Aljaž (62')
   Tržič 2012-Naklo
   0 : 1 19 - Thilakarathna Velikanje Lan (13')
   0 : 2 20 - Zupan Cleo (19')
   1 : 3 17 - Kovačević Žan (42')
   2 : 4 10 - Maksimović Nemanja (59')
   OPOMINJANI
   Bled-Bohinj
   Tržič 2012-Naklo
   IZKLJUČENI
   Bled-Bohinj
   Tržič 2012-Naklo
   MENJAVE
   Bled-Bohinj
  Minuta  Igralec
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  36'     18 - Hadžić Alen
       19 - Thilakarathna Velikanje Lan
  46'     6 - Žumer Jakob
       23 - Kukovič Urban
  48'     12 - Kozamernik Lars
       1 - Tavčar Maj
  61'     7 - Črček Žiga
       9 - Lunar Pavel
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan