align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 2. krog 09.09.18
   TEKMA: Preddvor-Visoko - Škofja Loka-Medvode U14 3 : 5 (1 : 2)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Šmid Klavdij
   1. pomočnik: Debeljak Gal
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Preddvor-Visoko
Priimek in ime
  1  Čebulj Nik (V)
  3  Grilc Bine
  6  Mijatović Daniel
  9  Žibert Žiga
  10  Lepoša Nace (K)
  16  Zaplotnik Luka
  17  Ojsteršek Žan
  18  Spreizer Miha
  21  Kokalj Lenart
  23  Prestor Jošt
  24  Sitar Jakob
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime
  4  Geiger Nal
  5  Pelicon Maj
  7  Kranjc Aleks
  8  Jež Gal
  9  Biščević Timien (K)
  10  Drobnjak Jaša
  11  Novak Ivan
  12  Bezlaj Sebastijan (V)
  14  Trdina Martin
  15  Štravs Luka
  17  Križaj Žiga
  Rezervni igralci
  2  Bobnar Gaber
  4  Jereb Marcel
  12  Bojc Matej
  13  Valjavec Gašper
  22  Roblek Luka
  Rezervni igralci
  6  Stamenkovski Pavel
  13  Hribernik Bine
   TRENER
   Preddvor-Visoko
   Perne Luka
   Škofja Loka-Medvode U14
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   Preddvor-Visoko
   1 : 0 6 - Mijatović Daniel (12')
   2 : 3 10 - Lepoša Nace (59')
   3 : 3 6 - Mijatović Daniel (61')
   Škofja Loka-Medvode U14
   1 : 1 10 - Drobnjak Jaša (15')
   1 : 2 9 - Biščević Timien (30')
   1 : 3 11 - Novak Ivan (54')
   3 : 4 11 - Novak Ivan (65')
   3 : 5 11 - Novak Ivan (72')
   OPOMINJANI
   Preddvor-Visoko
    6 - Mijatović Daniel (49')
   Škofja Loka-Medvode U14
   IZKLJUČENI
   Preddvor-Visoko
   Škofja Loka-Medvode U14
   MENJAVE
   Preddvor-Visoko
  Minuta  Igralec
  36'     22 - Roblek Luka
       24 - Sitar Jakob
  69'     13 - Valjavec Gašper
       21 - Kokalj Lenart
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
  36'     6 - Stamenkovski Pavel
       14 - Trdina Martin
  52'     13 - Hribernik Bine
       10 - Drobnjak Jaša
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan