align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 2. krog 09.09.18
   TEKMA: Triglav Domplan-beli - KOV Jesenice 1 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Eržen Tjaž
   1. pomočnik: Pahulje Erazem
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan-beli
Priimek in ime
  1  Čimžar Žuran Nejc (V)
  5  Kveder Val
  7  Radončić Adel
  9  Pretnar Samo
  11  Drolc Zaš
  16  Xhekiqi Ardit
  21  Torkar Matic (K)
  22  Huskić Alen
  23  Skinder Savić Peter
  26  Kavčič Jakob
  34  Čenčič Nace
   KOV Jesenice
Priimek in ime
  2  Mladenov David
  6  Lakota Jure (K)
  10  Railić Timon
  11  Čatak Din
  12  Bešić Pajić Rian (V)
  13  Kerić Dino
  14  Novak Clooney
  15  Bogataj Tristan
  18  Gorgiev Diego
  23  Čarman Domen
  24  Bogataj Aleksander
  Rezervni igralci
  18  Bytyqi Florjan
  36  Logar Ažbe (V)
  Rezervni igralci
  4  Buvač David
  8  Varcar Enis
  9  Osmančević Anes
  16  Kižanič Žorž Tezej
  17  Ilić Džafić Goran
  22  Ibrahimović Anes
   TRENER
   Triglav Domplan-beli
   Obradović Bojan
   KOV Jesenice
   STRELCI
   Triglav Domplan-beli
   1 : 0 34 - Čenčič Nace (31')
   KOV Jesenice
   1 : 1 11 - Čatak Din (50')
   1 : 2 10 - Railić Timon (68') 11m
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan-beli
    26 - Kavčič Jakob (56')
   KOV Jesenice
    14 - Novak Clooney (25')
    13 - Kerić Dino (32')
    15 - Bogataj Tristan (50')
    11 - Čatak Din (60')
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan-beli
   KOV Jesenice
    15 - Bogataj Tristan (70')
   MENJAVE
   Triglav Domplan-beli
  Minuta  Igralec
  36'     36 - Logar Ažbe
       1 - Čimžar Žuran Nejc
  47'     18 - Bytyqi Florjan
       7 - Radončić Adel
   KOV Jesenice
  Minuta  Igralec
  36'     9 - Osmančević Anes
       14 - Novak Clooney
  64'     16 - Kižanič Žorž Tezej
       18 - Gorgiev Diego
  69'     22 - Ibrahimović Anes
       10 - Railić Timon
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
6. krog 22.09.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 5 : 1
Žiri : Bled Hirter 1 : 3
Sava Kranj : Komenda 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Ivančna Gorica 3 : 3
Zagorje : Arne Tabor 69 0 : 1
GNL-člani 2018/19
4. krog 22.09.18
SIJ Acroni Jesenice : Polet 4 : 0
Visoko : Preddvor 6 : 0
Škofja Loka : Šobec Lesce 2 : 0
Bohinj : Velesovo 4 : 2
Niko Železniki : Britof 0 : 4
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan