align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 3. krog 16.09.18
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode U14 - Bled-Bohinj 8 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Godešič - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 24
   Glavni sodnik Šiljak Vanja
   1. pomočnik: Vreček Bor
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime
  4  Geiger Nal
  5  Pelicon Maj
  7  Kranjc Aleks
  8  Jež Gal
  9  Biščević Timien (K)
  10  Drobnjak Jaša
  11  Novak Ivan
  12  Bezlaj Sebastijan (V)
  14  Trdina Martin
  15  Štravs Luka
  17  Križaj Žiga
   Bled-Bohinj
Priimek in ime
  0  Vidic Luka (V)
  3  Višak Žan (K)
  4  Horvat Jaka
  5  Pavlin Jure
  6  Kusterle Aljaž
  7  Korošec Gal
  8  Višak Luka
  9  Benedičič Matevž
  13  Kozelj Nejc
  14  Mikulič Tim
  15  Jakopič Jakob
  Rezervni igralci
  1  Huremović Kenan (V)
  2  Galof Nik
  6  Stamenkovski Pavel
  16  Novak Mark
  Rezervni igralci
  11  Romih Soklič Martin
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode U14
   Vukovič Dejan
   Bled-Bohinj
   Jerman Aleš
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode U14
   1 : 0 10 - Drobnjak Jaša (12')
   2 : 0 7 - Kranjc Aleks (16')
    10 - Drobnjak Jaša (24') 11m
   3 : 0 11 - Novak Ivan (41')
   4 : 0 10 - Drobnjak Jaša (42')
   5 : 0 11 - Novak Ivan (47')
   7 : 0 17 - Križaj Žiga (66')
   8 : 0 10 - Drobnjak Jaša (70')
   Bled-Bohinj
   6 : 0 14 - Mikulič Tim (61') AG
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode U14
   Bled-Bohinj
    3 - Višak Žan (26')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode U14
   Bled-Bohinj
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
  41'     6 - Stamenkovski Pavel
       14 - Trdina Martin
  48'     2 - Galof Nik
       4 - Geiger Nal
  56'     16 - Novak Mark
       8 - Jež Gal
   Bled-Bohinj
  Minuta  Igralec
  42'     11 - Romih Soklič Martin
       13 - Kozelj Nejc
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan