align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 3. krog 16.09.18
   TEKMA: Triglav Domplan-bordo - Sava Kranj 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Gregorc Jan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan-bordo
Priimek in ime
  5  Kryeziu Edison
  9  Pauković Damjan
  10  Nikić Mark
  12  Dovžan Jaka (V)
  13  Stojanov Sergej
  16  Kazić Dino (K)
  20  Primožič Žan
  21  Marković Mihailo
  22  Dašić Vasilije
  25  Lakner Loris
  29  Radosavljević Stefan
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Likar Žak (V)
  3  Jaklič Urh (K)
  5  Šmrković Amin
  6  Boškan Darko
  10  Veseli Ensar
  11  Petkovski Filip
  14  Zupanc Tomaž
  19  Likar Gal
  20  Tadić Jaka
  36  Velov Nik
  47  Dokl Nejc
  Rezervni igralci
  1  Fadul Abdalla Idris (V)
  11  Nikolić Uroš
  14  Kukolaj Dorijan
  Rezervni igralci
  4  Klinkon Anžej
  7  Eler Lenart
  16  Gogić Tijan
  41  Maček Maks
  44  Gnjatović Marko
  48  Jereb Blaž
   TRENER
   Triglav Domplan-bordo
   Džamastagič Maksud
   Sava Kranj
   Vujović Miodrag
   STRELCI
   Triglav Domplan-bordo
   Sava Kranj
   0 : 1 11 - Petkovski Filip (30')
   0 : 2 14 - Zupanc Tomaž (51')
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan-bordo
    25 - Lakner Loris (66')
   Sava Kranj
    14 - Zupanc Tomaž (38')
    5 - Šmrković Amin (61')
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan-bordo
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Triglav Domplan-bordo
  Minuta  Igralec
  48'     11 - Nikolić Uroš
       21 - Marković Mihailo
  52'     14 - Kukolaj Dorijan
       13 - Stojanov Sergej
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  44'     16 - Gogić Tijan
       20 - Tadić Jaka
  48'     41 - Maček Maks
       10 - Veseli Ensar
  52'     7 - Eler Lenart
       47 - Dokl Nejc
  54'     4 - Klinkon Anžej
       6 - Boškan Darko
  61'     44 - Gnjatović Marko
       19 - Likar Gal
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan