align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 3. krog 16.09.18
   TEKMA: Tržič 2012-Naklo - Žiri-Ledine 0 : 11 (0 : 5)
   Kraj: Naklo - Igrišče Naklo    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Florjančič Karin
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  1  Koder Erik (V)
  5  Ravnihar Tim
  8  Lunar Pavel
  10  Maksimović Nemanja
  15  Thilakarathna Velikanje Lan
  16  Papler Anej
  17  Zupan Cleo
  18  Hadžić Alen
  19  Kovačević Žan
  21  Gregorič Jakob
  23  Kukovič Urban (K)
   Žiri-Ledine
Priimek in ime
  2  Kunc Žiga
  3  Kramperšek Tine (K)
  4  Bizjak Nika
  5  Jereb Luka
  6  Trček Jakob
  7  Vehar Menegatti Lovro
  8  Brus Oskar Danjel
  9  Lapajne Tim
  10  Gantar Jan
  11  Mravlja Miha
  12  Lapajne Tine (V)
  Rezervni igralci
  6  Žumer Jakob
  7  Črček Žiga
  9  Biberović Denis
  11  Mulalić Dino
  12  Štular Matic (V)
  13  Boncelj David
  14  Slabe Matic
  Rezervni igralci
  13  Mrak Jernej (V)
  15  Brus Jerneja
  16  Perko Dejan
   TRENER
   Tržič 2012-Naklo
   Novković Žarko
   Žiri-Ledine
   Šuligoj Uroš
   STRELCI
   Tržič 2012-Naklo
   Žiri-Ledine
   0 : 1 10 - Gantar Jan (5')
   0 : 2 10 - Gantar Jan (11')
   0 : 3 11 - Mravlja Miha (14')
   0 : 4 9 - Lapajne Tim (16')
   0 : 5 11 - Mravlja Miha (29')
   0 : 6 9 - Lapajne Tim (44')
   0 : 7 9 - Lapajne Tim (47')
   0 : 8 13 - Mrak Jernej (58')
   0 : 9 6 - Trček Jakob (61')
   0 : 10 11 - Mravlja Miha (67')
   0 : 11 6 - Trček Jakob (71')
   OPOMINJANI
   Tržič 2012-Naklo
    14 - Slabe Matic (65')
   Žiri-Ledine
   IZKLJUČENI
   Tržič 2012-Naklo
   Žiri-Ledine
   MENJAVE
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  12'     14 - Slabe Matic
       10 - Maksimović Nemanja
  21'     13 - Boncelj David
       17 - Zupan Cleo
  43'     11 - Mulalić Dino
       15 - Thilakarathna Velikanje Lan
  59'     6 - Žumer Jakob
       21 - Gregorič Jakob
  64'     7 - Črček Žiga
       5 - Ravnihar Tim
   Žiri-Ledine
  Minuta  Igralec
  43'     16 - Perko Dejan
       5 - Jereb Luka
  43'     15 - Brus Jerneja
       10 - Gantar Jan
  47'     13 - Mrak Jernej
       9 - Lapajne Tim
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan