align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 3. krog 16.09.18
   TEKMA: KOV Jesenice - Šenčur U14 0 : 5 (0 : 5)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Simijonov Roberto
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KOV Jesenice
Priimek in ime
  2  Mladenov David
  6  Lakota Jure (K)
  9  Osmančević Anes
  10  Railić Timon
  12  Bešić Pajić Rian (V)
  13  Kerić Dino
  14  Novak Clooney
  15  Ilić Džafić Goran
  22  Gorgiev Diego
  23  Čarman Domen
  24  Bogataj Aleksander
   Šenčur U14
Priimek in ime
  0  Balantič Ožbej (V)
  3  Šimnovec Ambrož
  5  Šuler Anej
  7  Grohar Nik
  9  Savinšek Jaka (K)
  10  Pori Maks
  11  Kijamet Daris
  15  Rekelj Žiga
  18  Turuk Patrik
  20  Žibert Tilen
  25  Hvasti Matic
  Rezervni igralci
  8  Varcar Enis
  11  Čatak Din
  18  Ibrahimović Anes
  Rezervni igralci
  1  Beton Jaka
  6  Musić Sami
  8  Rihtaršič Maks
  14  Musek Aljaž
   TRENER
   KOV Jesenice
   Kuzmić Alen
   Šenčur U14
   Pešić Milan
   STRELCI
   KOV Jesenice
   Šenčur U14
   0 : 1 3 - Šimnovec Ambrož (11')
   0 : 2 5 - Šuler Anej (19')
   0 : 3 15 - Rekelj Žiga (26')
   0 : 4 15 - Rekelj Žiga (27')
   0 : 5 20 - Žibert Tilen (31')
   OPOMINJANI
   KOV Jesenice
   Šenčur U14
    15 - Rekelj Žiga (64')
   IZKLJUČENI
   KOV Jesenice
   Šenčur U14
   MENJAVE
   KOV Jesenice
  Minuta  Igralec
  36'     8 - Varcar Enis
       15 - Ilić Džafić Goran
  43'     11 - Čatak Din
       2 - Mladenov David
  62'     18 - Ibrahimović Anes
       14 - Novak Clooney
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  36'     1 - Beton Jaka
       0 - Balantič Ožbej
  36'     8 - Rihtaršič Maks
       18 - Turuk Patrik
  40'     6 - Musić Sami
       7 - Grohar Nik
  40'     14 - Musek Aljaž
       10 - Pori Maks
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan