align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 3. krog 16.09.18
   TEKMA: Zarica Kranj U14 - Preddvor-Visoko 1 : 8 (0 : 7)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Eržen Tjaž
   1. pomočnik: Rupnik Stanislav
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj U14
Priimek in ime
  1  Gogić David (V)
  3  Kovačič Domen
  4  Bjelokapić Maj
  6  Bokal Šter Lan (K)
  7  Zevnik Luka
  9  Globočnik Domen
  11  Feldin Sven
  12  Božnar Nejc
  14  Ilisić David
  18  Bogataj Luka
  22  Sušnik Ožbej
   Preddvor-Visoko
Priimek in ime
  1  Čebulj Nik (V)
  3  Grilc Bine
  6  Mijatović Daniel
  9  Žibert Žiga
  10  Lepoša Nace (K)
  16  Zaplotnik Luka
  17  Ojsteršek Žan
  18  Spreizer Miha
  21  Kokalj Lenart
  23  Prestor Jošt
  24  Sitar Jakob
  Rezervni igralci
  15  Cinac Amar
  21  Sokol Lovro
  23  Hudovernik Urban
  44  Pantelić Kristjan
  Rezervni igralci
  2  Bobnar Gaber
  4  Jereb Marcel
  12  Bojc Matej (V)
  13  Valjavec Gašper
  22  Roblek Luka
   TRENER
   Zarica Kranj U14
   Gogič Milan
   Preddvor-Visoko
   Pavlič Gregor
   STRELCI
   Zarica Kranj U14
   1 : 8 14 - Ilisić David (68')
   Preddvor-Visoko
   0 : 1 3 - Grilc Bine (5')
   0 : 2 9 - Žibert Žiga (15')
   0 : 3 6 - Mijatović Daniel (17')
   0 : 4 10 - Lepoša Nace (25')
   0 : 5 18 - Spreizer Miha (28')
   0 : 6 24 - Sitar Jakob (30')
   0 : 7 21 - Kokalj Lenart (35')
   0 : 8 18 - Spreizer Miha (65')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj U14
    9 - Globočnik Domen (9')
    22 - Sušnik Ožbej (22')
   Preddvor-Visoko
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj U14
   Preddvor-Visoko
   MENJAVE
   Zarica Kranj U14
  Minuta  Igralec
  36'     44 - Pantelić Kristjan
       11 - Feldin Sven
  36'     21 - Sokol Lovro
       18 - Bogataj Luka
  52'     23 - Hudovernik Urban
       7 - Zevnik Luka
  60'     15 - Cinac Amar
       4 - Bjelokapić Maj
   Preddvor-Visoko
  Minuta  Igralec
  40'     22 - Roblek Luka
       24 - Sitar Jakob
  52'     13 - Valjavec Gašper
       6 - Mijatović Daniel
  52'     4 - Jereb Marcel
       21 - Kokalj Lenart
  63'     12 - Bojc Matej
       1 - Čebulj Nik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan