align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 4. krog 19.09.18
   TEKMA: Zarica Kranj U14 - KOV Jesenice 1 : 4 (1 : 1)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 15
   Glavni sodnik Jerič Jaka
   1. pomočnik: Grujič Stanimir
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj U14
Priimek in ime
  1  Gogić David (V)
  3  Kovačič Domen
  4  Bjelokapić Maj
  6  Bokal Šter Lan
  7  Zevnik Luka
  8  Ilisić David (K)
  9  Globočnik Domen
  11  Feldin Sven
  12  Božnar Nejc
  22  Sušnik Ožbej
  44  Pantelić Kristjan
   KOV Jesenice
Priimek in ime
  6  Lakota Jure (K)
  8  Varcar Enis
  9  Osmančević Anes
  10  Railić Timon
  11  Čatak Din
  12  Ibrahimović Anes (V)
  13  Kerić Dino
  15  Bogataj Tristan
  18  Gorgiev Diego
  23  Čarman Domen
  24  Bogataj Aleksander
  Rezervni igralci
  15  Cinac Amar
  17  Bogataj Luka
  24  Hudovernik Urban
  Rezervni igralci
  2  Mladenov David
  14  Bešić Pajić Rian
  22  Stanojević Marko
   TRENER
   Zarica Kranj U14
   Gogič Milan
   KOV Jesenice
   Kuzmić Alen
   STRELCI
   Zarica Kranj U14
   1 : 1 4 - Bjelokapić Maj (25')
   KOV Jesenice
   0 : 1 11 - Čatak Din (12')
   1 : 2 11 - Čatak Din (40')
   1 : 3 13 - Kerić Dino (55')
   1 : 4 11 - Čatak Din (70')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj U14
   KOV Jesenice
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj U14
   KOV Jesenice
   MENJAVE
   Zarica Kranj U14
  Minuta  Igralec
  39'     17 - Bogataj Luka
       7 - Zevnik Luka
  39'     24 - Hudovernik Urban
       44 - Pantelić Kristjan
  55'     15 - Cinac Amar
       17 - Bogataj Luka
   KOV Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     22 - Stanojević Marko
       9 - Osmančević Anes
  55'     2 - Mladenov David
       10 - Railić Timon
  60'     14 - Bešić Pajić Rian
       8 - Varcar Enis
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan