align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 4. krog 19.09.18
   TEKMA: Triglav Domplan-beli - Triglav Domplan-bordo 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Zupan Žiga
   1. pomočnik: Debeljak Gal
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan-beli
Priimek in ime
  1  Čimžar Žuran Nejc (V)
  5  Čenčič Nace
  6  Stojnić Marko
  7  Kavčič Jakob
  8  Kveder Val
  9  Huskić Alen
  10  Xhekiqi Ardit
  11  Špernjak Nik (K)
  17  Radončić Adel
  18  Bytyqi Florjan
  19  Torkar Matic
   Triglav Domplan-bordo
Priimek in ime
  5  Kryeziu Edison
  6  Koren Brin (K)
  8  Remic Jošt
  10  Nikić Mark
  11  Nikolić Uroš
  12  Dovžan Jaka (V)
  13  Stojanov Sergej
  16  Kazić Dino
  21  Marković Mihailo
  22  Dašić Vasilije
  25  Lakner Loris
  Rezervni igralci
  36  Logar Ažbe (V)
  Rezervni igralci
  14  Kukolaj Dorijan
  17  Tofaj Nikola
  34  Istenič Tim
   TRENER
   Triglav Domplan-beli
   Obradović Bojan
   Triglav Domplan-bordo
   Džamastagič Maksud
   STRELCI
   Triglav Domplan-beli
   Triglav Domplan-bordo
   0 : 1 16 - Kazić Dino (17')
   0 : 2 34 - Istenič Tim (68')
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan-beli
   Triglav Domplan-bordo
    16 - Kazić Dino (44')
    5 - Kryeziu Edison (63')
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan-beli
   Triglav Domplan-bordo
   MENJAVE
   Triglav Domplan-beli
  Minuta  Igralec
  36'     36 - Logar Ažbe
       1 - Čimžar Žuran Nejc
   Triglav Domplan-bordo
  Minuta  Igralec
  44'     34 - Istenič Tim
       21 - Marković Mihailo
  50'     14 - Kukolaj Dorijan
       22 - Dašić Vasilije
  60'     17 - Tofaj Nikola
       11 - Nikolić Uroš
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan