align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 4. krog 20.09.18
   TEKMA: Šenčur U14 - Niko Železniki 1 : 3 (0 : 2)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Eržen Tjaž
   1. pomočnik: Pahulje Erazem
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur U14
Priimek in ime
  0  Balantič Ožbej (V)
  3  Šimnovec Ambrož
  5  Šuler Anej
  7  Grohar Nik
  9  Savinšek Jaka (K)
  10  Globočnik Jaka
  11  Kijamet Daris
  15  Rekelj Žiga
  18  Turuk Patrik
  20  Kranjc Peter
  25  Hvasti Matic
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Trojar Jure (V)
  2  Lotrič Aljaž
  3  Kavčič Miha
  4  Primožič Luka
  5  Jelenc Mohor (K)
  6  Dolinar Jan
  7  Kos Gašper
  8  Šmid Izak
  9  Jugović Luka
  10  Lotrič Škoda Maks
  11  Purgar Erik
  Rezervni igralci
  1  Beton Jaka
  6  Korenjak Andraž
  8  Strojan Šporar Jošt
  13  Koprivec Enej
  14  Knific Anže
  Rezervni igralci
  13  Jensterle Ksaver
  14  Frakelj Matic
  15  Pinterič Matjaž
  16  Habjan Vall
   TRENER
   Šenčur U14
   Pešić Milan
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   STRELCI
   Šenčur U14
   1 : 2 5 - Šuler Anej (55')
   Niko Železniki
   0 : 1 7 - Kos Gašper (16')
   0 : 2 7 - Kos Gašper (25')
   1 : 3 7 - Kos Gašper (60')
   OPOMINJANI
   Šenčur U14
    13 - Koprivec Enej (60')
   Niko Železniki
    10 - Lotrič Škoda Maks (50')
   IZKLJUČENI
   Šenčur U14
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  28'     8 - Strojan Šporar Jošt
       11 - Kijamet Daris
  28'     6 - Korenjak Andraž
       18 - Turuk Patrik
  52'     13 - Koprivec Enej
       15 - Rekelj Žiga
  62'     1 - Beton Jaka
       0 - Balantič Ožbej
  62'     14 - Knific Anže
       10 - Globočnik Jaka
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  47'     13 - Jensterle Ksaver
       11 - Purgar Erik
  47'     15 - Pinterič Matjaž
       9 - Jugović Luka
  52'     16 - Habjan Vall
       3 - Kavčič Miha
  64'     14 - Frakelj Matic
       8 - Šmid Izak
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan