align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 5. krog 23.09.18
   TEKMA: Niko Železniki - Zarica Kranj U14 9 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šiljak Vanja
   1. pomočnik: Mahmutovič Emma
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Trojar Jure (V)
  2  Lotrič Aljaž
  3  Kavčič Miha
  4  Primožič Luka
  5  Jelenc Mohor (K)
  6  Jensterle Ksaver
  7  Kos Gašper
  8  Šmid Izak
  9  Jugović Luka
  10  Lotrič Škoda Maks
  11  Purgar Erik
   Zarica Kranj U14
Priimek in ime
  1  Grabec Jaka (V)
  3  Kovačič Domen
  4  Bjelokapić Maj
  6  Bokal Šter Lan
  8  Ilisić David (K)
  9  Globočnik Domen
  11  Feldin Sven
  12  Božnar Nejc
  14  Cinac Amar
  21  Sokol Lovro
  23  Hudovernik Urban
  Rezervni igralci
  13  Habjan Vall
  14  Frakelj Matic
  15  Pinterič Matjaž
  16  Marenk Marko
  Rezervni igralci
  7  Zevnik Luka
  13  Dagarin Oliver
  17  Bogataj Luka
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   Zarica Kranj U14
   Gogič Milan
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 0 10 - Lotrič Škoda Maks (18')
   2 : 0 10 - Lotrič Škoda Maks (32')
   3 : 0 7 - Kos Gašper (36')
   4 : 0 7 - Kos Gašper (52')
   5 : 0 7 - Kos Gašper (57')
   6 : 0 7 - Kos Gašper (61')
   7 : 0 7 - Kos Gašper (66')
   8 : 0 7 - Kos Gašper (68')
   9 : 0 7 - Kos Gašper (69')
   Zarica Kranj U14
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
   Zarica Kranj U14
    14 - Cinac Amar (38')
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Zarica Kranj U14
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  49'     13 - Habjan Vall
       9 - Jugović Luka
  49'     14 - Frakelj Matic
       3 - Kavčič Miha
  59'     16 - Marenk Marko
       6 - Jensterle Ksaver
   Zarica Kranj U14
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Dagarin Oliver
       21 - Sokol Lovro
  43'     17 - Bogataj Luka
       23 - Hudovernik Urban
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan