align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 5. krog 23.09.18
   TEKMA: Bled-Bohinj - Žiri-Ledine 0 : 6 (0 : 5)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Debeljak Gal
   1. pomočnik: Žagar Grega
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled-Bohinj
Priimek in ime
  1  Vidic Luka (V)
  2  Kozelj Nejc
  3  Višak Žan (K)
  4  Jakopič Jakob
  5  Dobravec Enej
  6  Pavlin Jure
  7  Višak Luka
  8  Kusterle Aljaž
  10  Horvat Jaka
  13  Benedičič Matevž
  17  Korošec Gal
   Žiri-Ledine
Priimek in ime
  2  Gantar Gal
  3  Kramperšek Tine (K)
  4  Bizjak Nika
  5  Jereb Luka
  6  Trček Jakob
  7  Vehar Menegatti Lovro
  8  Brus Oskar Danjel
  9  Lapajne Tim
  10  Oblak Rok
  11  Mravlja Miha
  12  Lapajne Tine (V)
  Rezervni igralci
  9  Božnar Andraž
  11  Zorec David
  14  Hrobat Plemelj Aljaž
  15  Pavlin Tadej
  16  Mikulič Tim
  Rezervni igralci
  13  Kunc Žiga
  14  Matjašec Žan Mai
  15  Filipič Maks
  16  Gantar Jan
  17  Brus Jerneja
   TRENER
   Bled-Bohinj
   Jerman Aleš
   Žiri-Ledine
   Šuligoj Uroš
   STRELCI
   Bled-Bohinj
   0 : 4 3 - Višak Žan (25') AG
   Žiri-Ledine
   0 : 1 11 - Mravlja Miha (2')
   0 : 2 11 - Mravlja Miha (11')
   0 : 3 11 - Mravlja Miha (16')
   0 : 5 9 - Lapajne Tim (32')
   0 : 6 7 - Vehar Menegatti Lovro (55')
   OPOMINJANI
   Bled-Bohinj
   Žiri-Ledine
   IZKLJUČENI
   Bled-Bohinj
   Žiri-Ledine
   MENJAVE
   Bled-Bohinj
  Minuta  Igralec
  20'     14 - Hrobat Plemelj Aljaž
       4 - Jakopič Jakob
  31'     15 - Pavlin Tadej
       5 - Dobravec Enej
  36'     16 - Mikulič Tim
       2 - Kozelj Nejc
  55'     11 - Zorec David
       8 - Kusterle Aljaž
  66'     9 - Božnar Andraž
       6 - Pavlin Jure
   Žiri-Ledine
  Minuta  Igralec
  47'     13 - Kunc Žiga
       3 - Kramperšek Tine
  47'     16 - Gantar Jan
       10 - Oblak Rok
  54'     14 - Matjašec Žan Mai
       9 - Lapajne Tim
  54'     15 - Filipič Maks
       11 - Mravlja Miha
  54'     17 - Brus Jerneja
       4 - Bizjak Nika
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan