align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 5. krog 23.09.18
   TEKMA: KOV Jesenice - Preddvor-Visoko 1 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Simijonov Roberto
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KOV Jesenice
Priimek in ime
  1  Ibrahimović Anes (V)
  6  Lakota Jure (K)
  8  Varcar Enis
  9  Osmančević Anes
  10  Railić Timon
  11  Čatak Din
  13  Kerić Dino
  15  Bogataj Tristan
  18  Gorgiev Diego
  23  Čarman Domen
  24  Bogataj Aleksander
   Preddvor-Visoko
Priimek in ime
  1  Čebulj Nik (V)
  4  Jereb Marcel
  6  Mijatović Daniel
  9  Žibert Žiga
  10  Lepoša Nace (K)
  16  Zaplotnik Luka
  17  Ojsteršek Žan
  18  Spreizer Miha
  21  Kokalj Lenart
  22  Roblek Luka
  23  Prestor Jošt
  Rezervni igralci
  2  Mladenov David
  3  Kižanič Žorž Tezej
  17  Stević Nik
  19  Ilić Džafić Goran
  20  Bešić Pajić Rian
  22  Stanojević Marko
  Rezervni igralci
  2  Bobnar Gaber
  12  Bojc Matej (V)
  13  Valjavec Gašper
  19  Čebulj Jan
   TRENER
   KOV Jesenice
   Kuzmić Alen
   Preddvor-Visoko
   Pavlič Gregor
   STRELCI
   KOV Jesenice
   1 : 1 9 - Osmančević Anes (38')
   Preddvor-Visoko
   0 : 1 18 - Spreizer Miha (8')
   1 : 2 6 - Mijatović Daniel (52')
   OPOMINJANI
   KOV Jesenice
   Preddvor-Visoko
   IZKLJUČENI
   KOV Jesenice
   Preddvor-Visoko
   MENJAVE
   KOV Jesenice
  Minuta  Igralec
  44'     17 - Stević Nik
       8 - Varcar Enis
  57'     22 - Stanojević Marko
       6 - Lakota Jure
  62'     2 - Mladenov David
       18 - Gorgiev Diego
  66'     3 - Kižanič Žorž Tezej
       9 - Osmančević Anes
   Preddvor-Visoko
  Minuta  Igralec
  22'     13 - Valjavec Gašper
       21 - Kokalj Lenart
  50'     2 - Bobnar Gaber
       4 - Jereb Marcel
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan