align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 5. krog 23.09.18
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode U14 - Sava Kranj 1 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Godešič - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 18
   Glavni sodnik Brezar Davor
   1. pomočnik: Jamnik Jure
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime
  4  Geiger Nal
  5  Pelicon Maj
  7  Kranjc Aleks
  8  Jež Gal
  9  Biščević Timien (K)
  10  Drobnjak Jaša
  11  Novak Ivan
  12  Bezlaj Sebastijan (V)
  14  Trdina Martin
  15  Štravs Luka
  17  Križaj Žiga
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Likar Žak (V)
  2  Likar Gal
  5  Šmrković Amin
  6  Boškan Darko
  7  Jaklič Urh (K)
  9  Duraković Aleksander
  10  Hervatin Luka
  11  Petkovski Filip
  14  Zupanc Tomaž
  15  Velov Nik
  20  Kalabić Nikola
  Rezervni igralci
  1  Huremović Kenan (V)
  3  Galof Nik
  6  Stamenkovski Pavel
  18  Novak Mark
  Rezervni igralci
  3  Jereb Blaž
  4  Gnjatović Marko
  13  Eler Lenart
  16  Klinkon Anžej
  19  Tadić Jaka
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode U14
   Vukovič Dejan
   Sava Kranj
   Vujović Miodrag
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode U14
   1 : 0 17 - Križaj Žiga (2')
   Sava Kranj
   1 : 1 10 - Hervatin Luka (23')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode U14
   Sava Kranj
    7 - Jaklič Urh (35')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode U14
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
  48'     6 - Stamenkovski Pavel
       17 - Križaj Žiga
  59'     3 - Galof Nik
       14 - Trdina Martin
  68'     18 - Novak Mark
       10 - Drobnjak Jaša
  69'     1 - Huremović Kenan
       12 - Bezlaj Sebastijan
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Eler Lenart
       11 - Petkovski Filip
  51'     19 - Tadić Jaka
       15 - Velov Nik
  52'     4 - Gnjatović Marko
       10 - Hervatin Luka
  69'     3 - Jereb Blaž
       9 - Duraković Aleksander
  69'     16 - Klinkon Anžej
       14 - Zupanc Tomaž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan