align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 5. krog 24.09.18
   TEKMA: Triglav Domplan-bordo - Šenčur U14 1 : 6 (1 : 4)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Debeljak Gal
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan-bordo
Priimek in ime
  5  Kryeziu Edison
  6  Koren Brin (K)
  8  Remic Jošt
  9  Pauković Damjan
  10  Nikić Mark
  12  Dovžan Jaka (V)
  13  Stojanov Sergej
  16  Kazić Dino
  20  Primožič Žan
  22  Dašić Vasilije
  25  Lakner Loris
   Šenčur U14
Priimek in ime
  0  Balantič Ožbej (V)
  3  Šimnovec Ambrož
  5  Šuler Anej
  7  Grohar Nik
  9  Savinšek Jaka (K)
  10  Pori Maks
  11  Kijamet Daris
  15  Rekelj Žiga
  18  Korenjak Andraž
  20  Kranjc Peter
  25  Hvasti Matic
  Rezervni igralci
  1  Fadul Abdalla Idris
  11  Nikolić Uroš
  14  Kukolaj Dorijan
  21  Marković Mihailo
  Rezervni igralci
  1  Beton Jaka
  6  Musić Sami
  8  Strojan Šporar Jošt
  13  Koprivec Enej
  14  Musek Aljaž
   TRENER
   Triglav Domplan-bordo
   Džamastagič Maksud
   Šenčur U14
   Pešić Milan
   STRELCI
   Triglav Domplan-bordo
   1 : 0 9 - Pauković Damjan (12')
   Šenčur U14
   1 : 1 15 - Rekelj Žiga (19')
   1 : 2 11 - Kijamet Daris (26')
   1 : 3 11 - Kijamet Daris (32')
   1 : 4 15 - Rekelj Žiga (34')
    25 - Hvasti Matic (45') 11m
   1 : 5 8 - Strojan Šporar Jošt (57')
   1 : 6 8 - Strojan Šporar Jošt (70')
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan-bordo
    22 - Dašić Vasilije (69')
   Šenčur U14
    6 - Musić Sami (67')
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan-bordo
   Šenčur U14
   MENJAVE
   Triglav Domplan-bordo
  Minuta  Igralec
  46'     11 - Nikolić Uroš
       20 - Primožič Žan
  46'     21 - Marković Mihailo
       5 - Kryeziu Edison
  51'     14 - Kukolaj Dorijan
       25 - Lakner Loris
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  40'     1 - Beton Jaka
       0 - Balantič Ožbej
  46'     8 - Strojan Šporar Jošt
       10 - Pori Maks
  56'     13 - Koprivec Enej
       20 - Kranjc Peter
  60'     14 - Musek Aljaž
       5 - Šuler Anej
  64'     6 - Musić Sami
       15 - Rekelj Žiga
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan