align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 6. krog 30.09.18
   TEKMA: Sava Kranj - Bled-Bohinj 5 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Jamšek Blaž
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  2  Likar Gal
  3  Hervatin Luka
  4  Klinkon Anžej
  6  Boškan Darko
  9  Velov Nik
  12  Perkman Bert (V)
  13  Dokl Nejc
  16  Zupanc Tomaž
  36  Gnjatović Marko
  44  Petkovski Filip
  48  Duraković Aleksander (K)
   Bled-Bohinj
Priimek in ime
  1  Vidic Luka (V)
  3  Višak Žan (K)
  4  Pavlin Jure
  5  Kusterle Aljaž
  6  Korošec Gal
  7  Višak Luka
  8  Benedičič Matevž
  10  Stare Jaka
  13  Jakopič Jakob
  14  Horvat Jaka
  15  Dasović Ravnik Gala
  Rezervni igralci
  1  Likar Žak (V)
  5  Šmrković Amin
  15  Gogić Tijan
  20  Eler Lenart
  41  Maček Maks
  Rezervni igralci
  2  Kozelj Nejc
  9  Zorec David
  11  Božnar Andraž
  16  Muminović Ajid
  17  Mikulič Tim
   TRENER
   Sava Kranj
   Vujović Miodrag
   Bled-Bohinj
   Blažič Jernej
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 0 3 - Hervatin Luka (25')
   2 : 0 48 - Duraković Aleksander (38')
   3 : 0 44 - Petkovski Filip (52')
   4 : 0 48 - Duraković Aleksander (58')
   5 : 0 3 - Hervatin Luka (59')
   Bled-Bohinj
   5 : 1 5 - Kusterle Aljaž (70')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
   Bled-Bohinj
    5 - Kusterle Aljaž (63')
    10 - Stare Jaka (68')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Bled-Bohinj
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  36'     1 - Likar Žak
       12 - Perkman Bert
  36'     5 - Šmrković Amin
       4 - Klinkon Anžej
  46'     20 - Eler Lenart
       16 - Zupanc Tomaž
  47'     41 - Maček Maks
       9 - Velov Nik
  51'     15 - Gogić Tijan
       13 - Dokl Nejc
   Bled-Bohinj
  Minuta  Igralec
  36'     17 - Mikulič Tim
       14 - Horvat Jaka
  36'     9 - Zorec David
       15 - Dasović Ravnik Gala
  46'     11 - Božnar Andraž
       4 - Pavlin Jure
  46'     16 - Muminović Ajid
       6 - Korošec Gal
  46'     2 - Kozelj Nejc
       13 - Jakopič Jakob
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan