align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 6. krog 30.09.18
   TEKMA: Preddvor-Visoko - Žiri-Ledine 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Preddvor-Visoko
Priimek in ime
  1  Čebulj Nik (V)
  3  Grilc Bine
  6  Mijatović Daniel
  9  Žibert Žiga
  10  Lepoša Nace (K)
  16  Zaplotnik Luka
  17  Ojsteršek Žan
  18  Spreizer Miha
  21  Kokalj Lenart
  22  Roblek Luka
  23  Prestor Jošt
   Žiri-Ledine
Priimek in ime
  2  Gantar Gal
  3  Kramperšek Tine (K)
  4  Bizjak Nika
  5  Jereb Luka
  6  Trček Jakob
  7  Vehar Menegatti Lovro
  8  Brus Oskar Danjel
  9  Lapajne Tim
  10  Oblak Rok
  11  Mravlja Miha
  12  Lapajne Tine (V)
  Rezervni igralci
  2  Bobnar Gaber
  12  Bojc Matej (V)
  13  Valjavec Gašper
  24  Sitar Jakob
  Rezervni igralci
  13  Kunc Žiga
  14  Perko Dejan
  15  Filipič Maks
  16  Primožič Matic
  17  Eftimov Luka
   TRENER
   Preddvor-Visoko
   Pavlič Gregor
   Žiri-Ledine
   Šuligoj Uroš
   STRELCI
   Preddvor-Visoko
   Žiri-Ledine
   0 : 1 11 - Mravlja Miha (6')
   0 : 2 11 - Mravlja Miha (67')
   OPOMINJANI
   Preddvor-Visoko
   Žiri-Ledine
   IZKLJUČENI
   Preddvor-Visoko
   Žiri-Ledine
   MENJAVE
   Preddvor-Visoko
  Minuta  Igralec
  36'     24 - Sitar Jakob
       22 - Roblek Luka
  62'     13 - Valjavec Gašper
       21 - Kokalj Lenart
  70'     2 - Bobnar Gaber
       6 - Mijatović Daniel
   Žiri-Ledine
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Kunc Žiga
       3 - Kramperšek Tine
  55'     15 - Filipič Maks
       6 - Trček Jakob
  60'     14 - Perko Dejan
       10 - Oblak Rok
  70'     16 - Primožič Matic
       8 - Brus Oskar Danjel
  70'     17 - Eftimov Luka
       11 - Mravlja Miha
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan