align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 6. krog 30.09.18
   TEKMA: Šenčur U14 - Tržič 2012-Naklo 1 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Eržen Tjaž
   1. pomočnik: Grujič Stanimir
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur U14
Priimek in ime
  0  Balantič Ožbej (V)
  3  Šimnovec Ambrož
  5  Šuler Anej
  8  Strojan Šporar Jošt
  9  Savinšek Jaka (K)
  10  Turuk Patrik
  11  Kijamet Daris
  13  Koprivec Enej
  15  Rekelj Žiga
  18  Korenjak Andraž
  25  Hvasti Matic
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  1  Štular Matic (V)
  6  Lunar Pavel
  7  Zupan Cleo
  10  Maksimović Nemanja
  11  Ravnihar Tim
  14  Slabe Matic
  15  Thilakarathna Velikanje Lan
  16  Papler Anej
  19  Gregorič Jakob
  21  Kovačević Žan
  23  Kukovič Urban (K)
  Rezervni igralci
  1  Beton Jaka
  6  Musić Sami
  7  Grohar Nik
  14  Knific Anže
  20  Žibert Tilen
  Rezervni igralci
  3  Črček Žiga
  9  Biberović Denis
  12  Koder Erik
  13  Boncelj David
   TRENER
   Šenčur U14
   Pešić Milan
   Tržič 2012-Naklo
   Novković Žarko
   STRELCI
   Šenčur U14
   1 : 2 10 - Turuk Patrik (70')
   Tržič 2012-Naklo
   0 : 1 21 - Kovačević Žan (38')
   0 : 2 21 - Kovačević Žan (48')
   OPOMINJANI
   Šenčur U14
   Tržič 2012-Naklo
   IZKLJUČENI
   Šenčur U14
   Tržič 2012-Naklo
   MENJAVE
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  20'     1 - Beton Jaka
       0 - Balantič Ožbej
  67'     6 - Musić Sami
       8 - Strojan Šporar Jošt
  67'     14 - Knific Anže
       13 - Koprivec Enej
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  32'     13 - Boncelj David
       15 - Thilakarathna Velikanje Lan
  55'     3 - Črček Žiga
       7 - Zupan Cleo
  69'     12 - Koder Erik
       1 - Štular Matic
  69'     7 - Zupan Cleo
       19 - Gregorič Jakob
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan