align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 6. krog 30.09.18
   TEKMA: KOV Jesenice - Niko Železniki 2 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KOV Jesenice
Priimek in ime
  6  Lakota Jure (K)
  8  Varcar Enis
  9  Osmančević Anes
  10  Railić Timon
  11  Čatak Din
  12  Ibrahimović Anes (V)
  13  Kerić Dino
  15  Bogataj Tristan
  18  Gorgiev Diego
  23  Čarman Domen
  24  Bogataj Aleksander
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Trojar Jure (V)
  2  Lotrič Aljaž
  3  Kavčič Miha
  4  Primožič Luka
  5  Dolinar Jan
  6  Jensterle Ksaver
  7  Kos Gašper
  8  Šmid Izak
  9  Habjan Vall
  10  Lotrič Škoda Maks
  11  Purgar Erik (K)
  Rezervni igralci
  2  Mladenov David
  3  Kejžar Tilen
  17  Stević Nik
  19  Novak Clooney
  20  Ilić Džafić Goran
  22  Stanojević Marko
  Rezervni igralci
  13  Jugović Luka
  14  Frakelj Matic
  15  Pinterič Matjaž
  16  Marenk Marko
   TRENER
   KOV Jesenice
   Kuzmić Alen
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   STRELCI
   KOV Jesenice
   1 : 0 9 - Osmančević Anes (26')
   1 : 2 13 - Kerić Dino (60') AG
   2 : 2 17 - Stević Nik (64')
   Niko Železniki
   1 : 1 7 - Kos Gašper (55')
   OPOMINJANI
   KOV Jesenice
    13 - Kerić Dino (45')
   Niko Železniki
    10 - Lotrič Škoda Maks (62')
   IZKLJUČENI
   KOV Jesenice
   Niko Železniki
   MENJAVE
   KOV Jesenice
  Minuta  Igralec
  43'     22 - Stanojević Marko
       18 - Gorgiev Diego
  50'     17 - Stević Nik
       8 - Varcar Enis
  60'     2 - Mladenov David
       10 - Railić Timon
  67'     20 - Ilić Džafić Goran
       9 - Osmančević Anes
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  50'     13 - Jugović Luka
       6 - Jensterle Ksaver
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan