align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 7. krog 07.10.18
   TEKMA: Niko Železniki - Preddvor-Visoko 4 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Eržen Tjaž
   1. pomočnik: Buzadžija Bojan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Trojar Jure (V)
  2  Lotrič Aljaž
  3  Kavčič Miha
  4  Primožič Luka
  5  Jelenc Mohor (K)
  6  Jensterle Ksaver
  7  Kos Gašper
  8  Habjan Vall
  9  Jugović Luka
  10  Lotrič Škoda Maks
  11  Purgar Erik
   Preddvor-Visoko
Priimek in ime
  1  Čebulj Nik (V)
  3  Grilc Bine
  4  Jereb Marcel
  6  Mijatović Daniel
  9  Žibert Žiga
  10  Lepoša Nace (K)
  16  Zaplotnik Luka
  17  Ojsteršek Žan
  18  Spreizer Miha
  21  Kokalj Lenart
  23  Prestor Jošt
  Rezervni igralci
  13  Frakelj Matic
  14  Pinterič Matjaž
  15  Marenk Marko
  Rezervni igralci
  2  Bobnar Gaber
  12  Bojc Matej (V)
  13  Valjavec Gašper
  22  Roblek Luka
  24  Sitar Jakob
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   Preddvor-Visoko
   Pavlič Gregor
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 0 7 - Kos Gašper (14') 11m
   2 : 0 6 - Jensterle Ksaver (20')
   3 : 0 10 - Lotrič Škoda Maks (40') 11m
   4 : 0 9 - Jugović Luka (45')
   Preddvor-Visoko
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
   Preddvor-Visoko
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Preddvor-Visoko
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  54'     13 - Frakelj Matic
       3 - Kavčič Miha
  58'     15 - Marenk Marko
       8 - Habjan Vall
  63'     14 - Pinterič Matjaž
       9 - Jugović Luka
   Preddvor-Visoko
  Minuta  Igralec
  43'     24 - Sitar Jakob
       4 - Jereb Marcel
  54'     22 - Roblek Luka
       18 - Spreizer Miha
  58'     13 - Valjavec Gašper
       21 - Kokalj Lenart
  58'     2 - Bobnar Gaber
       23 - Prestor Jošt
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan