align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 7. krog 07.10.18
   TEKMA: Bled-Bohinj - Triglav Domplan-beli 6 : 1 (4 : 0)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Simijonov Roberto
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled-Bohinj
Priimek in ime
  1  Vidic Luka (V)
  2  Kozelj Nejc
  3  Višak Žan
  4  Hrobat Plemelj Aljaž (K)
  5  Pavlin Jure
  6  Kusterle Aljaž
  7  Božnar Andraž
  8  Višak Luka
  9  Benedičič Matevž
  10  Jakopič Jakob
  11  Dasović Ravnik Gala
   Triglav Domplan-beli
Priimek in ime
  1  Čimžar Žuran Nejc (V)
  4  Grubič Juhant Aleksander
  5  Kveder Val
  9  Pretnar Samo
  11  Drolc Zaš
  16  Xhekiqi Ardit
  17  Špernjak Nik (K)
  21  Torkar Matic
  22  Huskić Alen
  26  Kavčič Jakob
  34  Čenčič Nace
  Rezervni igralci
  13  Zupančič Blaž
  14  Glišović Aleks
  15  Ulčar Matija
  16  Horvat Jaka
  17  Mikulič Tim
  Rezervni igralci
  36  Logar Ažbe
   TRENER
   Bled-Bohinj
   Jerman Aleš
   Triglav Domplan-beli
   Bergant Gregor
   STRELCI
   Bled-Bohinj
   1 : 0 9 - Benedičič Matevž (5')
   2 : 0 10 - Jakopič Jakob (8')
   3 : 0 6 - Kusterle Aljaž (21')
   4 : 0 3 - Višak Žan (27') 11m
   5 : 0 3 - Višak Žan (42')
   6 : 1 13 - Zupančič Blaž (61')
   Triglav Domplan-beli
   5 : 1 36 - Logar Ažbe (58')
   OPOMINJANI
   Bled-Bohinj
    6 - Kusterle Aljaž (52')
    11 - Dasović Ravnik Gala (57')
   Triglav Domplan-beli
    21 - Torkar Matic (27')
   IZKLJUČENI
   Bled-Bohinj
   Triglav Domplan-beli
   MENJAVE
   Bled-Bohinj
  Minuta  Igralec
  36'     17 - Mikulič Tim
       10 - Jakopič Jakob
  36'     13 - Zupančič Blaž
       4 - Hrobat Plemelj Aljaž
  47'     16 - Horvat Jaka
       2 - Kozelj Nejc
  53'     14 - Glišović Aleks
       6 - Kusterle Aljaž
  59'     15 - Ulčar Matija
       11 - Dasović Ravnik Gala
   Triglav Domplan-beli
  Minuta  Igralec
  36'     36 - Logar Ažbe
       4 - Grubič Juhant Aleksander
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan