align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 8. krog 10.10.18
   TEKMA: Zarica Kranj U14 - Škofja Loka-Medvode U14 0 : 12 (0 : 5)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 34
   Glavni sodnik Jerič Jaka
   1. pomočnik: Krsnik Luka
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj U14
Priimek in ime
  1  Bogataj Luka (V)
  3  Kovačič Domen
  4  Bjelokapić Maj
  6  Bokal Šter Lan
  7  Zevnik Luka
  8  Ilisić David (K)
  9  Globočnik Domen
  12  Božnar Nejc
  14  Cinac Amar
  18  Mehmetaj Dionis
  23  Hudovernik Urban
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime
  4  Geiger Nal
  5  Pelicon Maj
  7  Kranjc Aleks
  8  Jež Gal
  9  Biščević Timien
  10  Drobnjak Jaša
  11  Novak Ivan
  12  Huremović Kenan (V)
  14  Trdina Martin
  15  Štravs Luka
  17  Križaj Žiga
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  3  Galof Nik
  6  Stamenkovski Pavel
  18  Novak Mark
   TRENER
   Zarica Kranj U14
   Zagmajster Matjaž
   Škofja Loka-Medvode U14
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   Zarica Kranj U14
   Škofja Loka-Medvode U14
   0 : 1 15 - Štravs Luka (6')
   0 : 2 17 - Križaj Žiga (18')
   0 : 3 14 - Trdina Martin (25')
   0 : 4 11 - Novak Ivan (28')
   0 : 5 10 - Drobnjak Jaša (34')
   0 : 6 11 - Novak Ivan (38')
   0 : 7 10 - Drobnjak Jaša (40')
   0 : 8 9 - Biščević Timien (41')
   0 : 9 10 - Drobnjak Jaša (51')
   0 : 10 7 - Kranjc Aleks (57')
   0 : 11 18 - Novak Mark (60')
   0 : 12 14 - Trdina Martin (69')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj U14
   Škofja Loka-Medvode U14
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj U14
   Škofja Loka-Medvode U14
   MENJAVE
   Zarica Kranj U14
  Minuta  Igralec
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
  36'     3 - Galof Nik
       8 - Jež Gal
  41'     18 - Novak Mark
       4 - Geiger Nal
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan