align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 8. krog 10.10.18
   TEKMA: Triglav Domplan-beli - Žiri-Ledine 2 : 4 (1 : 1)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Žumer Matic
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan-beli
Priimek in ime
  1  Čimžar Žuran Nejc (V)
  4  Grubič Juhant Aleksander
  5  Kveder Val
  9  Pretnar Samo
  11  Drolc Zaš
  16  Xhekiqi Ardit
  17  Špernjak Nik (K)
  21  Torkar Matic
  22  Huskić Alen
  26  Kavčič Jakob
  34  Čenčič Nace
   Žiri-Ledine
Priimek in ime
  2  Gantar Gal
  3  Filipič Maks
  4  Bizjak Nika
  5  Jereb Luka
  6  Perko Dejan
  7  Vehar Menegatti Lenart (K)
  8  Brus Oskar Danjel
  9  Lapajne Tim
  10  Oblak Rok
  11  Mravlja Miha
  12  Lapajne Tine (V)
  Rezervni igralci
  7  Radončić Adel
  36  Logar Ažbe (V)
  Rezervni igralci
  13  Mrak Jernej (V)
  14  Eftimov Luka
  15  Primožič Matic
   TRENER
   Triglav Domplan-beli
   Pašagić Elvedin
   Žiri-Ledine
   Šuligoj Uroš
   STRELCI
   Triglav Domplan-beli
   1 : 1 22 - Huskić Alen (17')
   2 : 1 22 - Huskić Alen (49')
   Žiri-Ledine
   0 : 1 11 - Mravlja Miha (10')
   2 : 2 11 - Mravlja Miha (58')
   2 : 3 11 - Mravlja Miha (63')
   2 : 4 9 - Lapajne Tim (67')
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan-beli
    26 - Kavčič Jakob (60')
   Žiri-Ledine
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan-beli
   Žiri-Ledine
   MENJAVE
   Triglav Domplan-beli
  Minuta  Igralec
  50'     36 - Logar Ažbe
       1 - Čimžar Žuran Nejc
  62'     7 - Radončić Adel
       4 - Grubič Juhant Aleksander
   Žiri-Ledine
  Minuta  Igralec
  50'     13 - Mrak Jernej
       6 - Perko Dejan
  68'     15 - Primožič Matic
       10 - Oblak Rok
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan