align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 8. krog 10.10.18
   TEKMA: Šenčur U14 - Bled-Bohinj 5 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Stojanoski Andraž
   1. pomočnik: Oblak Tomaž
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur U14
Priimek in ime
  0  Balantič Ožbej (V)
  3  Šimnovec Ambrož
  5  Šuler Anej
  7  Ančimer Nik
  8  Pori Maks
  9  Savinšek Jaka (K)
  10  Turuk Patrik
  11  Kijamet Daris
  15  Rekelj Žiga
  18  Korenjak Andraž
  25  Hvasti Matic
   Bled-Bohinj
Priimek in ime
  1  Vidic Luka (V)
  2  Kozelj Nejc
  3  Višak Žan (K)
  4  Korošec Gal
  6  Kusterle Aljaž
  7  Mikulič Tim
  8  Višak Luka
  9  Benedičič Matevž
  10  Jakopič Jakob
  11  Dasović Ravnik Gala
  15  Zorec David
  Rezervni igralci
  1  Beton Jaka
  6  Tešar Kmetec Anže
  13  Rihtaršič Maks
  14  Knific Anže
  20  Musek Aljaž
  Rezervni igralci
  5  Pavlin Jure
  13  Muminović Ajid
  14  Ulčar Matija
  16  Božnar Andraž
   TRENER
   Šenčur U14
   Pešić Milan
   Bled-Bohinj
   Jerman Aleš
   STRELCI
   Šenčur U14
   1 : 0 15 - Rekelj Žiga (5')
   2 : 0 13 - Rihtaršič Maks (27')
   3 : 0 15 - Rekelj Žiga (41')
   4 : 0 15 - Rekelj Žiga (47')
   5 : 0 8 - Pori Maks (58')
   Bled-Bohinj
   OPOMINJANI
   Šenčur U14
   Bled-Bohinj
   IZKLJUČENI
   Šenčur U14
   Bled-Bohinj
   MENJAVE
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  23'     13 - Rihtaršič Maks
       7 - Ančimer Nik
  36'     1 - Beton Jaka
       0 - Balantič Ožbej
  42'     20 - Musek Aljaž
       11 - Kijamet Daris
  51'     6 - Tešar Kmetec Anže
       10 - Turuk Patrik
  53'     14 - Knific Anže
       3 - Šimnovec Ambrož
   Bled-Bohinj
  Minuta  Igralec
  32'     5 - Pavlin Jure
       10 - Jakopič Jakob
  40'     13 - Muminović Ajid
       7 - Mikulič Tim
  53'     14 - Ulčar Matija
       15 - Zorec David
  61'     16 - Božnar Andraž
       2 - Kozelj Nejc
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan