align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 8. krog 10.10.18
   TEKMA: KOV Jesenice - Tržič 2012-Naklo 4 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Manojlović Dejan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KOV Jesenice
Priimek in ime
  1  Ilić Džafić Goran (V)
  8  Varcar Enis
  9  Osmančević Anes
  10  Railić Timon
  11  Čatak Din
  13  Kerić Dino
  15  Bogataj Tristan
  18  Gorgiev Diego
  22  Stanojević Marko
  23  Čarman Domen (K)
  24  Bogataj Aleksander
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  1  Štular Matic (V)
  3  Žumer Jakob
  4  Ravnihar Tim
  6  Lunar Pavel
  10  Maksimović Nemanja
  11  Zupan Cleo
  14  Slabe Matic
  15  Thilakarathna Velikanje Lan
  16  Papler Anej
  19  Gregorič Jakob
  23  Kukovič Urban
  Rezervni igralci
  2  Silahić Benjamin
  3  Tatarević Andi
  4  Novak Clooney
  17  Stević Nik
  19  Bešić Pajić Rian
  Rezervni igralci
  7  Hadžić Alen
  8  Boncelj David
  9  Biberović Denis
  17  Uzar Tai
   TRENER
   KOV Jesenice
   Kuzmić Alen
   Tržič 2012-Naklo
   Novković Žarko
   STRELCI
   KOV Jesenice
   1 : 2 19 - Bešić Pajić Rian (49')
   2 : 3 17 - Stević Nik (59')
   3 : 3 10 - Railić Timon (63') 11m
   4 : 3 4 - Novak Clooney (67')
   Tržič 2012-Naklo
   0 : 1 10 - Maksimović Nemanja (25')
   0 : 2 15 - Thilakarathna Velikanje Lan (42')
   1 : 3 7 - Hadžić Alen (52')
   OPOMINJANI
   KOV Jesenice
   Tržič 2012-Naklo
    14 - Slabe Matic (62')
   IZKLJUČENI
   KOV Jesenice
   Tržič 2012-Naklo
   MENJAVE
   KOV Jesenice
  Minuta  Igralec
  42'     17 - Stević Nik
       9 - Osmančević Anes
  45'     19 - Bešić Pajić Rian
       8 - Varcar Enis
  53'     2 - Silahić Benjamin
       18 - Gorgiev Diego
  60'     4 - Novak Clooney
       11 - Čatak Din
  65'     3 - Tatarević Andi
       10 - Railić Timon
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  50'     7 - Hadžić Alen
       6 - Lunar Pavel
  62'     8 - Boncelj David
       3 - Žumer Jakob
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan