align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U13 - skupina A 2018/19
  Zapisnik: 1. krog 08.09.18
   TEKMA: Šenčur - Sava Kranj 2 : 4 1 : 2
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Stojanoski Andraž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  0  Štupica Gašper (V)
  2  Ajdovec Jaka
  4  Ajdovec Andraž
  7  Schenk Dominik
  8  Jesenovec Jure
  9  Repič Bor (K)
  10  Podjed Rok
  11  Oselj Žiga
  14  Križaj Lenart
  16  Draksler Rok
  17  Jesenovec Jošt
  21  Naglič Jakob
  23  Pesko Tin Lan
   Sava Kranj
Priimek in ime
  2  Gorjup Žan Luka
  3  Jereb Blaž
  4  Dvojmoč Tjaš
  7  Tadić Jaka
  8  Gogić Tijan
  10  Petkovski Filip (K)
  11  Todorović Lukas
  12  Mehani Albert (V)
  14  Spasovski David
  16  Šlibar Anže
  18  Maček Maks
  24  Zupančič Rok
  25  Dokl Nejc
  29  Gnjatović Marko
  30  Zupančič Urh
  31  Rakovec Maj
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Šenčur
   Markič Luka
   Sava Kranj
   Vujović Miodrag
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 0 11 - Oselj Žiga (18')
   Sava Kranj
   1 : 1 10 - Petkovski Filip (20')
   1 : 2 10 - Petkovski Filip (26')
   1 : 3 25 - Dokl Nejc (42')
   2 : 3 4 - Dvojmoč Tjaš (49') AG
   2 : 4 10 - Petkovski Filip (55')
   OPOMINJANI
   Šenčur
    21 - Naglič Jakob (37')
    8 - Jesenovec Jure (57')
   Sava Kranj
    25 - Dokl Nejc (53')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Sava Kranj
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan