align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U13 - skupina A 2018/19
  Zapisnik: 3. krog 24.09.18
   TEKMA: Triglav Domplan-bordo - Šenčur 9 : 4 4 : 2
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Florjančič Karin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan-bordo
Priimek in ime
  1  Čadež Anže (V)
  4  Beljkaš Maksim Vid
  6  Kukavica Inas
  7  Blagojević May
  10  Tofaj Nikola
  11  Glogovčan Jernej
  13  Istenič Tim
  14  Tomše Gal
  15  Bergant Bor
  16  Radiković Luka
  17  Rajlić Ognjen
  18  Torkar Nejc
  19  Jemec Blaž (K)
  20  Varmaz Plava Tian
  23  Vasić Tijan (V)
  66  Breznik Vid
  99  Saloski Sefer
   Šenčur
Priimek in ime
  0  Štupica Gašper (V)
  2  Ajdovec Jaka
  4  Ajdovec Andraž
  5  Gorgiev David
  6  Dolenec Nejc
  7  Schenk Dominik
  8  Jesenovec Jure
  9  Repič Bor (K)
  10  Podjed Rok
  11  Oselj Žiga
  14  Križaj Lenart
  16  Draksler Rok
  17  Jesenovec Jošt
  21  Naglič Jakob
  23  Pesko Tin Lan
  24  Perovšek Sebastjan (V)
  26  Fritz Tadej
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Triglav Domplan-bordo
   Bergant Gregor
   Šenčur
   Markič Luka
   STRELCI
   Triglav Domplan-bordo
   1 : 0 16 - Radiković Luka (3')
   2 : 0 16 - Radiković Luka (8')
   3 : 0 16 - Radiković Luka (21')
   4 : 0 11 - Glogovčan Jernej (23')
   5 : 2 15 - Bergant Bor (37')
   6 : 3 15 - Bergant Bor (44')
   7 : 3 16 - Radiković Luka (48')
   8 : 4 13 - Istenič Tim (52')
   9 : 4 11 - Glogovčan Jernej (59')
   Šenčur
   4 : 1 21 - Naglič Jakob (25')
   4 : 2 9 - Repič Bor (29')
   5 : 3 17 - Jesenovec Jošt (38')
   7 : 4 26 - Fritz Tadej (50')
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan-bordo
    13 - Istenič Tim (38')
    20 - Varmaz Plava Tian (43')
   Šenčur
    5 - Gorgiev David (46')
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan-bordo
   Šenčur
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan