align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U13 - skupina D 2018/19
  Zapisnik: 5. krog 07.05.19
   TEKMA: Niko Železniki - Bohinj 11 : 1 7 : 1
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Jamnik Jure
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Bernik Jošt (V)
  2  Murn Ažbe
  3  Lotrič Matjaž
  4  Šolar Ožbolt
  5  Lotrič Jure
  6  Lorber Jakob
  7  Arko Urh (K)
  8  Purgar Žiga
  9  Zukić Alan
  10  Luznar Urh
  11  Vrhunc Gašper
  13  Demšar Jože
  14  Lušina Nejc
  15  Koblar Tine
  16  Primožič Žak
  17  Mohorič Tevž
  18  Nastran Mark
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Kerlec Mark (V)
  2  Stare Rok
  8  Rabič Vasja (K)
  9  Sodja Urban
  10  Oblak Medej
  11  Štros Marcel
  14  Stare Ožbej
  16  Repinc Matija
  21  Hodnik Ažbe
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Niko Železniki
   Pratljačić Ante
   Bohinj
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 0 11 - Vrhunc Gašper (2')
   2 : 0 11 - Vrhunc Gašper (10')
   3 : 0 8 - Purgar Žiga (12')
   4 : 0 16 - Primožič Žak (17')
   5 : 0 8 - Purgar Žiga (18')
   6 : 1 4 - Šolar Ožbolt (22')
   7 : 1 4 - Šolar Ožbolt (25')
   8 : 1 11 - Vrhunc Gašper (31')
   9 : 1 11 - Vrhunc Gašper (35')
   10 : 1 17 - Mohorič Tevž (41')
   11 : 1 9 - Zukić Alan (54')
   Bohinj
   5 : 1 11 - Štros Marcel (20')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
   Bohinj
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Bohinj
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan