align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U13 - skupina D 2018/19
  Zapisnik: 9. krog 01.06.19
   TEKMA: KOV Jesenice - Niko Železniki 5 : 3 3 : 1
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Simijonov Roberto
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   KOV Jesenice
Priimek in ime
  3  Begić Beno (K)
  6  Čarman Domen
  7  Osmančević Anes
  10  Railić Timon
  11  Kerić Dino
  15  Bogataj Tristan
  17  Stević Nik
  18  Bogataj Aleksander
  19  Tatarević Andi (V)
  23  Silahić Benjamin
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Bernik Jošt
  2  Murn Ažbe
  3  Gasser Martin
  4  Šolar Ožbolt
  5  Lotrič Jure
  6  Lorber Jakob
  7  Arko Urh
  8  Purgar Žiga (V)
  10  Lušina Nejc
  11  Vrhunc Gašper
  12  Pintar Jure
  13  Demšar Jože
  14  Luznar Urh
  15  Koblar Tine
  16  Primožič Žak
  17  Mohorič Tevž
  18  Nastran Mark
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   KOV Jesenice
   Kuzmić Alen
   Niko Železniki
   Pratljačić Ante
   STRELCI
   KOV Jesenice
   1 : 0 23 - Silahić Benjamin (11')
   2 : 0 17 - Stević Nik (14')
   3 : 0 17 - Stević Nik (22')
   4 : 2 17 - Stević Nik (45')
   5 : 3 23 - Silahić Benjamin (59')
   Niko Železniki
   3 : 1 13 - Demšar Jože (28')
   3 : 2 11 - Vrhunc Gašper (36')
   4 : 3 7 - Arko Urh (54')
   OPOMINJANI
   KOV Jesenice
   Niko Železniki
   IZKLJUČENI
   KOV Jesenice
   Niko Železniki
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan