align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Starejši cicibani U11 2018/19 - skupina D
  Zapisnik: 1. krog 05.04.19
   TEKMA: KOV Jesenice - Šobec Lesce 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   
   POSTAVI
   KOV Jesenice
Priimek in ime
   Prva ekipa
  1  Zukić Dajan (V)
  2  Božić Mateo
  3  Adrović Evin
  4  Uščuplić Edin
  5  Mlakar Matic
  6  Vukalić Tarik
  7  Kapić Alen
  8  Biščević Lan
  9  Klavžar Marko
  10  Lemeš Alan
  11  Šehić Edvin (V)
   Šobec Lesce
Priimek in ime
   Prva ekipa
  1  Tolar Patrik
  2  Zupan Urban (V)
  3  Zupan Jaka
  4  Vulič Stefan
  5  Manojlovič Koželj Lan
  6  Hafner Banko Vid
  7  Mujkanović Arnel
  8  Krivic Jaka
  9  Rekar Miha
  10  Herman Martin (V)
  11  Hojkar Martin (K)
   Druga ekipa
  12  Kranjec Jan (K)
  13  Pirija Gal
  14  Balagić Emin
  15  Kujačić Julijo
  16  Redžić Lian
  17  Jakupović Benjamin
  18  Jovanov Mark
   Druga ekipa
  12  Vindiš Anže
  13  Hočevar Maj
  14  Sušić Tarik
  15  Borštnik Vid
  16  Stojmilov Angel
  17  Meterc Valentinčič Mark
   TRENER
   KOV Jesenice
   Đorđeski Vojislav
   Šobec Lesce
   Gorišek Jaka
   STRELCI
   KOV Jesenice
   Šobec Lesce
   OPOMINJANI
   KOV Jesenice
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   KOV Jesenice
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   KOV Jesenice
  Minuta  Igralec
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan