align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Starejši cicibani U11 2018/19 - skupina D
  Zapisnik: 3. krog 19.04.19
   TEKMA: Triglav Domplan - bordo - Šobec Lesce 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   
   POSTAVI
   Triglav Domplan - bordo
Priimek in ime
   Prva ekipa
  1  Krasniqi Ilaz (V)
  2  Arh Anže
  3  Goli Maks
  4  Kramarič Gašper
  5  Despotović Adrian (K)
  6  Hozjan Žak
  7  Soldat Luka
  8  Trailović Aleksandar
  12  Tahirović Tai (V)
  13  Škulj Enej
  14  Kovač Jaš
   Šobec Lesce
Priimek in ime
   Prva ekipa
  1  Rekar Miha (V)
  2  Zupan Jaka
  3  Vindiš Anže
  4  Mujkanović Arnel (K)
  5  Sušić Tarik
  6  Krivic Jaka
  7  Stojmilov Angel
  8  Borštnik Vid
  9  Ćatić Anes
  12  Hojkar Martin (V)
  13  Zupan Urban
   Druga ekipa
  15  Zelič Oskar
  16  Blažević Jenko Mihael
  17  Porčić Ajdin
  18  Pantelić David
  19  Alagić Alem
   Druga ekipa
  14  Mašič Drejc
  15  Kovačič Anže
  16  Manojlovič Koželj Lan
  17  Tolar Patrik
  18  Vulič Stefan
  19  Hočevar Maj
  20  Plemelj Luka
   TRENER
   Triglav Domplan - bordo
   Kaltak Jasmin
   Šobec Lesce
   Gorišek Jaka
   STRELCI
   Triglav Domplan - bordo
   Šobec Lesce
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan - bordo
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan - bordo
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Triglav Domplan - bordo
  Minuta  Igralec
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0
Primorje : Žiri 3 : 3
Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2
Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1
Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2
Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0
GNL-člani 2019/20
3. krog 14.09.19
Preddvor : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0
Visoko : Kranjska Gora 4 : 2
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2
Bohinj : Polet 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan