align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Starejši cicibani U11 2018/19 - skupina D
  Zapisnik: 4. krog 26.04.19
   TEKMA: Triglav Domplan - bordo - Škofja Loka 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   
   POSTAVI
   Triglav Domplan - bordo
Priimek in ime
   Prva ekipa
  1  Raztresen Nik (V)
  2  Despotović Adrian (K)
  3  Goli Maks
  4  Arh Anže
  5  Pleško Tian
  6  Pantelić David
  7  Trailović Aleksandar
  8  Soldat Luka
  9  Kramarič Gašper
  10  Grilec Cene
  12  Tahirović Tai (V)
   Škofja Loka
Priimek in ime
   Prva ekipa
  1  Šifrar Adam (V,K)
  2  Žumer Urban
  3  Bizovičar Alhassan Nayee
  4  Matanović Tia
  5  Oblak Tibor
  6  Kosmač Maks
  7  Pavlišič Jure
  8  Kaltak Ian
  9  Križaj Nejc
  10  Omejc Drejc
  12  Bajt Lan (V)
   Druga ekipa
  13  Blažević Jenko Mihael
  14  Škulj Enej
  15  Kovač Jaš
  16  Zelič Oskar
  17  Čede Filip
  18  Porčić Ajdin
  19  Lackovič Mark
  20  Sajovic Rok
  21  Baltič Aljaž
   Druga ekipa
  13  Hostnik Blaž
  14  Platiša Ruben
  15  Šarić Anej
  16  Mlinar Luka
  17  Matanović Sven
  18  Jesenovec Žan
  19  Frlec Katarina
  20  Vučenović Aleksej
  21  Beganović Enej
   TRENER
   Triglav Domplan - bordo
   Kaltak Jasmin
   Škofja Loka
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   Triglav Domplan - bordo
   Škofja Loka
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan - bordo
   Škofja Loka
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan - bordo
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Triglav Domplan - bordo
  Minuta  Igralec
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0
Primorje : Žiri 3 : 3
Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2
Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1
Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2
Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0
GNL-člani 2019/20
3. krog 14.09.19
Preddvor : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0
Visoko : Kranjska Gora 4 : 2
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2
Bohinj : Polet 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan