align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Starejši cicibani U11 2018/19 - skupina D
  Zapisnik: 8. krog 28.05.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Triglav Domplan - bordo 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
   Prva ekipa
  1  Plemelj Luka (V)
  2  Sušić Tarik (K)
  3  Mejovšek Verk Maks
  4  Tolar Patrik
  5  Sršan Lan
  6  Mašič Drejc
  7  Resman Florjan
  8  Stojmilov Angel
  9  Manojlovič Koželj Lan
  12  Mekinda Patrik (V)
  14  Zupan Jaka
   Triglav Domplan - bordo
Priimek in ime
   Prva ekipa
  1  Krasić Luka (V)
  2  Arh Anže
  3  Blažević Jenko Mihael
  4  Goli Maks
  5  Kramarič Gašper
  6  Despotović Adrian (K)
  7  Trailović Aleksandar
  8  Soldat Luka
  12  Tahirović Tai (V)
  13  Breskvar Jure
  14  Kovač Jaš
   Druga ekipa
  15  Mašič Drejc
  16  Zupan Urban
  17  Hočevar Maj
  18  Mujkanović Arnel
  19  Ćatić Anes
  20  Vulič Stefan
   Druga ekipa
  15  Škulj Enej
  16  Pantelić David
  17  Zelič Oskar
  18  Lackovič Mark
  19  Kovač Jaš
   TRENER
   Šobec Lesce
   Gorišek Jaka
   Triglav Domplan - bordo
   Kaltak Jasmin
   STRELCI
   Šobec Lesce
   Triglav Domplan - bordo
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Triglav Domplan - bordo
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Triglav Domplan - bordo
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
   Triglav Domplan - bordo
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana : Kočevje 6 : 0
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 0
Primorje : Žiri 3 : 3
Adria : Brinje Grosuplje 2 : 2
Ilirija 1911 : Arne Tabor 69 1 : 1
Elta Izola : TKK Tolmin 1 : 2
Sava Kranj : Fama Vipava 2 : 0
GNL-člani 2019/20
3. krog 14.09.19
Preddvor : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Velesovo 4 : 0
Visoko : Kranjska Gora 4 : 2
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2
Bohinj : Polet 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan