align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - ČLANI
  Zapisnik: 1. krog 03.09.19
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Velesovo 1 : 3 (0 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Jerič Anže
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Račman Anže
   Delegat: Žunič Ivan
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Salihović Azemir (V)
  2  Pašić Elvis
  3  Pižuk Saša
  4  Ćehić Eldar
  7  Balaj Edison
  8  Bavrlić Bojan
  9  Krupić Amar
  15  Skenderović Enis
  16  Nikše Danijel
  18  Džafić Belmin (K)
  23  Basta Uroš
   Velesovo
Priimek in ime
  1  Rezar Nejc (V)
  5  Kne Žan
  7  Novak Mitja (K)
  8  Burgar Borut
  9  Daka Zejadin
  10  Tutnjević Igor
  11  Jerič Kajetan
  16  Štebe Domen
  17  Oštir Luka
  18  Slapar Klemen
  21  Bizaj Jan
  Rezervni igralci
  5  Tubić Adis
  6  Talić Armin
  10  Bešić Mario
  11  Redžić Ajdin
  14  Zukanović Nermin
  22  Crnović Arment
  44  Bučić Mario
  Rezervni igralci
  3  Kne Dejan
  6  Žargaj Vid
  15  Furlan Rok
  19  Baloh Urban
  23  Jenko Majer Žan Luka
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Redžić Mirhet
   Velesovo
   Kne Dejan
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 10 - Bešić Mario (55')
   Velesovo
    8 - Burgar Borut (29') 11m
   0 : 1 11 - Jerič Kajetan (53')
   1 : 2 18 - Slapar Klemen (77')
   1 : 3 11 - Jerič Kajetan (84')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    6 - Talić Armin (56')
    18 - Džafić Belmin (82')
    3 - Pižuk Saša (86')
   Velesovo
    10 - Tutnjević Igor (75')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Velesovo
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     6 - Talić Armin
       8 - Bavrlić Bojan
  46'     44 - Bučić Mario
       7 - Balaj Edison
  46'     10 - Bešić Mario
       16 - Nikše Danijel
  46'     22 - Crnović Arment
       2 - Pašić Elvis
  60'     14 - Zukanović Nermin
       4 - Ćehić Eldar
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  34'     19 - Baloh Urban
       21 - Bizaj Jan
  46'     23 - Jenko Majer Žan Luka
       9 - Daka Zejadin
  46'     15 - Furlan Rok
       5 - Kne Žan
  64'     6 - Žargaj Vid
       8 - Burgar Borut
  66'     3 - Kne Dejan
       7 - Novak Mitja
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
6. krog 21.09.19
Kočevje : Sava Kranj 0 : 4
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 4
Žiri : Tinex Šenčur 2 : 3
Bled Hirter : Ilirija 1911 1 : 1
Adria : Primorje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
4. krog 21.09.19
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 2 : 6
Velesovo : Britof 1 : 1
Polet : Preddvor 1 : 0
Kranjska Gora : Šobec Lesce 0 : 8
Bitnje dobrozasenci.si : Zarica Kranj 2 : 2
Niko Železniki : Bohinj 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan