align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - ČLANI
  Zapisnik: 2. krog 10.09.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Niko Železniki 14 : 0 (5 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Krsnik Luka
   2. pomočnik: Florjančič Karin
   Delegat: Žunič Ivan
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V,K)
  2  Čebašek Rok
  3  Strašek Rok
  6  Rozman Miha
  7  Valjavec Enej
  8  Ambrož Vid
  9  Černivec Žan
  10  Petković Milan
  11  Mlakar Rok
  13  Dolar Jure
  14  Škrlep Luka
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šmid Rihard (V)
  2  Frelih Rok
  3  Jelovčan Sergej
  4  Lotrič Nejc
  5  Gajgar Patrik
  6  Potočnik Matic
  7  Tolar Gašper
  8  Dauti Sami
  9  Torkar Domen
  10  Kavčič Rok (K)
  11  Jelovčan Žiga
  Rezervni igralci
  4  Stare Lenart
  5  Bohinec Sebastjan
  12  Črček Andraž (V)
  16  Fister Maks
  17  Roš Jaka
  18  Dermastja Jaka
  Rezervni igralci
  13  Gajgar David
  14  Šturm Matija
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 7 - Valjavec Enej (12')
   2 : 0 11 - Mlakar Rok (14')
   3 : 0 8 - Ambrož Vid (17')
   4 : 0 9 - Černivec Žan (19')
   5 : 0 9 - Černivec Žan (25')
   6 : 0 9 - Černivec Žan (46')
   7 : 0 5 - Bohinec Sebastjan (56')
   8 : 0 5 - Bohinec Sebastjan (63')
   9 : 0 18 - Dermastja Jaka (65')
   10 : 0 9 - Černivec Žan (67')
   11 : 0 18 - Dermastja Jaka (68')
   12 : 0 10 - Petković Milan (77')
   13 : 0 18 - Dermastja Jaka (85')
   14 : 0 18 - Dermastja Jaka (88')
   Niko Železniki
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Niko Železniki
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     12 - Črček Andraž
       1 - Patljak Jure
  46'     5 - Bohinec Sebastjan
       2 - Čebašek Rok
  46'     18 - Dermastja Jaka
       7 - Valjavec Enej
  63'     16 - Fister Maks
       11 - Mlakar Rok
  66'     4 - Stare Lenart
       13 - Dolar Jure
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  69'     14 - Šturm Matija
       11 - Jelovčan Žiga
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan