align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - ČLANI
  Zapisnik: 2. krog 11.09.19
   TEKMA: Preddvor - Kranjska Gora 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Celjer Tilen
   2. pomočnik: Brezar Davor
   Delegat: Žibert Marjan
   POSTAVI
   Preddvor
Priimek in ime
  2  Mlakar Gašper
  3  Čurk Igor
  4  Zavrl Jan
  5  Lenič Aleš (K)
  6  Okorn Matic
  7  Čemažar Luka
  8  Pelko Tilen
  9  Kokić Mirzet
  10  Pavlinič Žiga
  11  Macanović Senaid
  67  Kovačevič Rok (V)
   Kranjska Gora
Priimek in ime
  1  Blažič Jan (V)
  2  Razinger Urban
  3  Radenkoski Nenad
  4  Razinger Rok
  5  Gavrić Branislav
  6  Žnidar Janin
  8  Oblak Žiga
  10  Ivančič Josip
  11  Rakovič Miran (K)
  13  Andrić Zoran
  14  Činkole Matic
  Rezervni igralci
  12  Zalokar Nejc
  13  Debeljak Gal
  14  Rebolj Nik
  15  Žandar Žiga
  17  Maček Luka
  18  Logonder Blaž
  48  Pegan Ljubomir (V)
  Rezervni igralci
  7  Robič Valentin
  9  Kramar Luka
  90  Benet Bor (V)
   TRENER
   Preddvor
   Mehić Anis
   Kranjska Gora
   Oblak Žiga
   STRELCI
   Preddvor
   1 : 0 10 - Pavlinič Žiga (41')
   2 : 0 5 - Lenič Aleš (52')
   3 : 0 11 - Macanović Senaid (58')
   Kranjska Gora
   OPOMINJANI
   Preddvor
    2 - Mlakar Gašper (78')
   Kranjska Gora
    3 - Radenkoski Nenad (51')
   IZKLJUČENI
   Preddvor
   Kranjska Gora
   MENJAVE
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  55'     13 - Debeljak Gal
       10 - Pavlinič Žiga
  62'     14 - Rebolj Nik
       8 - Pelko Tilen
  65'     15 - Žandar Žiga
       3 - Čurk Igor
  80'     12 - Zalokar Nejc
       7 - Čemažar Luka
  83'     17 - Maček Luka
       11 - Macanović Senaid
   Kranjska Gora
  Minuta  Igralec
  60'     9 - Kramar Luka
       3 - Radenkoski Nenad
  75'     7 - Robič Valentin
       14 - Činkole Matic
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan