align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - ČLANI
  Zapisnik: 2. krog 11.09.19
   TEKMA: Visoko - Bled Hirter 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Bavrlić Dejan
   1. pomočnik: Račman Anže
   2. pomočnik: Zupan Žiga
   Delegat: Dobrun Žiga
   POSTAVI
   Visoko
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  3  Dominko Jure
  4  Debeljak Žan
  7  Družinec Domen
  8  Vrtač Tim
  9  Vrtač Nik
  10  Kern Gašper (K)
  11  Jagodic Tine
  15  Jurhar Žiga
  18  Janhar Andraž
  19  Gašpirc Kristjan
   Bled Hirter
Priimek in ime
  2  Varl Boštjan
  5  Sekulić Uroš
  6  Kamšek Izidor Erazem
  7  Potočnik Domen
  8  Ambrožič Nejc
  12  Halilović Alan (V)
  13  Stanko Ladislav (K)
  14  Wolhar Jan
  17  Grašič Rok
  19  Bertoncelj Matic
  21  Križaj Nejc
  Rezervni igralci
  2  Križaj Matic
  13  Šebalj Niko
  14  Končan Nejc
  16  Zorman Maks David
  17  Boncelj Uroš
  Rezervni igralci
  1  Ambrožič Jakob (V)
  9  Remškar Moreno
  11  Pašić Armin
  15  Majnik Miha
  18  Grilc Marko
  20  Djukić Darko
   TRENER
   Visoko
   Pušič Drago
   Bled Hirter
   Kajtazovič Jaka
   STRELCI
   Visoko
   Bled Hirter
   0 : 1 14 - Wolhar Jan (59')
   OPOMINJANI
   Visoko
    9 - Vrtač Nik (43')
   Bled Hirter
    21 - Križaj Nejc (36')
    5 - Sekulić Uroš (41')
   IZKLJUČENI
   Visoko
   Bled Hirter
   MENJAVE
   Visoko
  Minuta  Igralec
  60'     16 - Zorman Maks David
       3 - Dominko Jure
  71'     17 - Boncelj Uroš
       18 - Janhar Andraž
  73'     14 - Končan Nejc
       4 - Debeljak Žan
  87'     13 - Šebalj Niko
       9 - Vrtač Nik
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  58'     11 - Pašić Armin
       8 - Ambrožič Nejc
  63'     9 - Remškar Moreno
       14 - Wolhar Jan
  66'     15 - Majnik Miha
       7 - Potočnik Domen
  68'     18 - Grilc Marko
       17 - Grašič Rok
  71'     20 - Djukić Darko
       5 - Sekulić Uroš
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan