align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - ČLANI
  Zapisnik: 2. krog 11.09.19
   TEKMA: Polet - Žiri 2 : 4 (2 : 2)
   Kraj: Godešič - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Jamnik Jure
   2. pomočnik: Šiljak Vanja
   Delegat: Torkar Janez
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  3  Prosen Oskar
  4  Dagarin Nejc
  5  Mrak Žiga
  6  Koplan Klemen
  7  Stanonik Aljaž (K)
  9  Debeljak Jure
  10  Kovačič Tim
  11  Debeljak Matic
  12  Šubic Oto (V)
  13  Zakotnik Urban
  14  Hafner Blaž
   Žiri
Priimek in ime
  2  Kunc Domen
  3  Berglez Aljaž
  5  Orešnik Krištof
  6  Bin Amat Ngadi Sajrul
  11  Šifrar Tjaš
  14  Eisele Nani
  15  Domijan Rok (K)
  16  Stožinič Alexander
  17  Gligorević Zoran
  19  Frelih Blaž
  30  Poljanšek Žiga (V)
  Rezervni igralci
  8  Pagon Peter
  15  Bernik Primož
  16  Prosen Žiga
  17  Vrečič Egon
  18  Jamnik Rok
  Rezervni igralci
  4  Čemažar Nejc Jaka
  7  Eržen Nace
  8  Kavčič Anže
  9  Krolnik Jaka Bric
  12  Kržišnik Nejc
  13  Brence Benjamin
  18  Eržen Žiga
   TRENER
   Polet
   Feltrin Boris
   Žiri
   Frelih Boris
   STRELCI
   Polet
   1 : 0 5 - Mrak Žiga (13')
   2 : 0 11 - Debeljak Matic (15')
   Žiri
   2 : 1 3 - Berglez Aljaž (23')
   2 : 2 11 - Šifrar Tjaš (31')
   2 : 3 9 - Krolnik Jaka Bric (67')
   2 : 4 9 - Krolnik Jaka Bric (90')
   OPOMINJANI
   Polet
   Žiri
    3 - Berglez Aljaž (69')
   IZKLJUČENI
   Polet
   Žiri
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  46'     8 - Pagon Peter
       5 - Mrak Žiga
  54'     16 - Prosen Žiga
       11 - Debeljak Matic
  67'     15 - Bernik Primož
       9 - Debeljak Jure
  73'     17 - Vrečič Egon
       14 - Hafner Blaž
   Žiri
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Brence Benjamin
       19 - Frelih Blaž
  46'     12 - Kržišnik Nejc
       17 - Gligorević Zoran
  46'     18 - Eržen Žiga
       5 - Orešnik Krištof
  46'     4 - Čemažar Nejc Jaka
       16 - Stožinič Alexander
  62'     9 - Krolnik Jaka Bric
       11 - Šifrar Tjaš
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan