align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - ČLANI
  Zapisnik: 2. krog 11.09.19
   TEKMA: Britof - Sava Kranj 3 : 2 (1 : 2)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 130
   Glavni sodnik Jerič Anže
   1. pomočnik: Gerkman Borut
   2. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   Delegat: Rešek Edo
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  2  Kopitar Aljoša
  4  Kocić Aleksandar
  5  Stanarević Danijel (K)
  6  Dvanajščak Anže
  7  Velkoski Simon
  8  Kotnik Albin
  9  Hoxha Besnik
  10  Logar Matic
  11  Jeglič Matic
  23  Vučković Mirko
  69  Oštir Aleš (V)
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Rakovič Jan (V)
  3  Bodiroža Aleksandar
  5  Bojić Momir
  9  Idrizi Tim
  11  Iličič Luka
  13  Cankar Anže
  14  Babić Josip
  21  Kopač Matic
  27  Anžič Žak
  36  Dojčinović Vladimir (K)
  43  Kongnyuy Dinnyuy
  Rezervni igralci
  3  Markelj David
  13  Maček Mitja
  14  Radojčić Vukoje
  16  Šenk Gašper
  17  Janžekovič Matic
  18  Šenk Miha
  19  Zupan Jaka
  Rezervni igralci
  7  Nosan Matija
  12  Kreger Arnold (V)
  15  Križnar Nejc
  26  Kondić Stefan
   TRENER
   Britof
   Stanarević Danijel
   Sava Kranj
   Dolinar Aleš
   STRELCI
   Britof
   1 : 1 9 - Hoxha Besnik (24')
   2 : 2 9 - Hoxha Besnik (50') 11m
   3 : 2 7 - Velkoski Simon (61')
   Sava Kranj
   0 : 1 21 - Kopač Matic (21')
   1 : 2 21 - Kopač Matic (39')
   OPOMINJANI
   Britof
    10 - Logar Matic (32')
    8 - Kotnik Albin (37')
    11 - Jeglič Matic (68')
    4 - Kocić Aleksandar (70')
   Sava Kranj
    11 - Iličič Luka (10')
    5 - Bojić Momir (25')
    15 - Križnar Nejc (79')
   IZKLJUČENI
   Britof
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  75'     16 - Šenk Gašper
       4 - Kocić Aleksandar
  77'     3 - Markelj David
       6 - Dvanajščak Anže
  81'     17 - Janžekovič Matic
       5 - Stanarević Danijel
  87'     14 - Radojčić Vukoje
       9 - Hoxha Besnik
  88'     18 - Šenk Miha
       7 - Velkoski Simon
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Nosan Matija
       5 - Bojić Momir
  50'     15 - Križnar Nejc
       14 - Babić Josip
  65'     26 - Kondić Stefan
       9 - Idrizi Tim
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan