align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - ČLANI
  Zapisnik: 2. krog 11.09.19
   TEKMA: Zarica Kranj - Škofja Loka 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Štrajhar Primož
   2. pomočnik: Medvešček Blaž
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  3  Pantelić Sebastjan
  6  Teran Rok
  8  Šubic Nejc (K)
  9  Dimitrijević Igor
  10  Stojkov Dejan
  11  Kolenović Edi
  14  Grahek Edvin
  15  Tallarini Miha
  16  Kljajić Filip
  19  Gubanc Gašper
  22  Nadarević Denis (V)
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Reiner Jan (V)
  5  Avguštin Tilen
  6  Stanonik Tadej (K)
  7  Jović Viler
  8  Hari Vajda Max
  9  Krpič Marko
  14  Maksimovič Haris
  18  Vrhovac Nemanja
  28  Bobnar Luka
  77  Beganović Nermin
  93  Gorenjc Alexander
  Rezervni igralci
  2  Budau Gašper
  5  Košir Miha
  13  Mehani Erjon
  17  Dimc Matej
  20  Baltič Tadej
  Rezervni igralci
  4  Oblak Anže
  10  Janežič Luka
  11  Hirkić Sandi
  22  Ljubijankić Hasan
  99  Kazić Almir
   TRENER
   Zarica Kranj
   Robnik Dejan
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 0 6 - Teran Rok (91')
   2 : 2 9 - Dimitrijević Igor (91')
   3 : 3 8 - Šubic Nejc (91')
   4 : 4 17 - Dimc Matej (91')
    10 - Stojkov Dejan (91') 11m
   Škofja Loka
   1 : 1 93 - Gorenjc Alexander (91')
   1 : 2 77 - Beganović Nermin (91')
   2 : 3 10 - Janežič Luka (91')
   3 : 4 8 - Hari Vajda Max (91')
   4 : 5 11 - Hirkić Sandi (91')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    14 - Grahek Edvin (32')
    22 - Nadarević Denis (43')
    16 - Kljajić Filip (70')
   Škofja Loka
    5 - Avguštin Tilen (34')
    7 - Jović Viler (51')
    28 - Bobnar Luka (58')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  72'     20 - Baltič Tadej
       3 - Pantelić Sebastjan
  77'     17 - Dimc Matej
       11 - Kolenović Edi
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  38'     22 - Ljubijankić Hasan
       9 - Krpič Marko
  38'     10 - Janežič Luka
       18 - Vrhovac Nemanja
  57'     11 - Hirkić Sandi
       28 - Bobnar Luka
  71'     99 - Kazić Almir
       14 - Maksimovič Haris
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan