align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - ČLANI
  Zapisnik: 2. krog 11.09.19
   TEKMA: Bitnje dobrozasenci.si - Tinex Šenčur 4 : 6 (0 : 0)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kajtazović Nejc
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik: Logar Tadej
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   Bitnje dobrozasenci.si
Priimek in ime
  0  Rovtar Anže (V)
  2  Vesel Matija (K)
  3  Mitrović Aleksandar
  5  Sivec Gašper
  9  Djaković Simo
  10  Klemenc Nejc
  14  Vidmar David
  17  Zupanc Bojan
  20  Ziherl Gregor
  21  Knific Košir Bober
  23  Guzelj Rok
   Tinex Šenčur
Priimek in ime
  2  Dedić David
  3  Vreček Matej
  4  Rozman Kristian
  5  Tramte Tine
  6  Lipovec Luka
  8  Ivanuša David
  9  Šmid Klavdij
  12  Vrečič Lenart (V)
  14  Repnik Gašper (K)
  17  Ribnikar Gal
  21  Sanković Luka
  Rezervni igralci
  7  Traven Tomaž
  11  Čebašek Miha
  15  Kalar Gašper
  18  Vučkić Edin
  19  Pečnik Anže
  30  Mikić Tadej
  Rezervni igralci
  1  Gromilič Dino (V)
  7  Čarman Djuran Simon
  18  Šink Luka
  20  Redžematović Denis
   TRENER
   Bitnje dobrozasenci.si
   Kavaš Jure
   Tinex Šenčur
   Levstek Ivo
   STRELCI
   Bitnje dobrozasenci.si
   1 : 1 30 - Mikić Tadej (89')
   2 : 2 30 - Mikić Tadej (91') 11m
   3 : 4 3 - Mitrović Aleksandar (91') 11m
   4 : 5 10 - Klemenc Nejc (91') 11m
    9 - Djaković Simo (91') 11m
   Tinex Šenčur
   0 : 1 2 - Dedić David (87') 11m
   1 : 2 4 - Rozman Kristian (91') 11m
   2 : 3 2 - Dedić David (91') 11m
   2 : 4 17 - Ribnikar Gal (91') 11m
   3 : 5 8 - Ivanuša David (91') 11m
   4 : 6 5 - Tramte Tine (91') 11m
   OPOMINJANI
   Bitnje dobrozasenci.si
   Tinex Šenčur
    6 - Lipovec Luka (38')
   IZKLJUČENI
   Bitnje dobrozasenci.si
   Tinex Šenčur
   MENJAVE
   Bitnje dobrozasenci.si
  Minuta  Igralec
  22'     7 - Traven Tomaž
       2 - Vesel Matija
  70'     15 - Kalar Gašper
       20 - Ziherl Gregor
  83'     30 - Mikić Tadej
       17 - Zupanc Bojan
   Tinex Šenčur
  Minuta  Igralec
  57'     7 - Čarman Djuran Simon
       21 - Sanković Luka
  57'     18 - Šink Luka
       6 - Lipovec Luka
  57'     20 - Redžematović Denis
       14 - Repnik Gašper
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan