align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - ČLANI
  Zapisnik: 2. krog 11.09.19
   TEKMA: Bohinj - Velesovo 4 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Podgoršek Marko
   1. pomočnik: Grujič Stanimir
   2. pomočnik: Antolič Jean
   Delegat: Peternel Jože
   POSTAVI
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Grgić Zoran (V)
  4  Čajić Armin
  7  Kovačič Jure
  8  Medja Rok
  10  Kovačič Dejan (K)
  11  Iskra Uroš
  18  Horvat Mitja
  20  Ravnik Tomaž
  21  Sodja Urban
  22  Lavtar Matevž
  23  Pavliha Matic
   Velesovo
Priimek in ime
  1  Rezar Nejc (V)
  3  Kne Dejan
  5  Kne Žan
  6  Žargaj Vid
  8  Burgar Borut
  9  Daka Zejadin (K)
  10  Pucelj Nejc
  11  Jerič Kajetan
  13  Bezovšek Jaka
  16  Petrač Sebastjan
  23  Bizaj Jan
  Rezervni igralci
  15  Sodja Anže
  Rezervni igralci
  19  Baloh Urban
   TRENER
   Bohinj
   Čajić Armin
   Velesovo
   Klinc Darko
   STRELCI
   Bohinj
   1 : 1 8 - Medja Rok (33') 11m
   2 : 1 7 - Kovačič Jure (91') 11m
   3 : 1 22 - Lavtar Matevž (91') 11m
   4 : 2 10 - Kovačič Dejan (91') 11m
    11 - Iskra Uroš (91') 11m
    8 - Medja Rok (91') 11m
   Velesovo
   0 : 1 23 - Bizaj Jan (18')
   3 : 2 10 - Pucelj Nejc (91') 11m
    19 - Baloh Urban (91') 11m
    5 - Kne Žan (91') 11m
    6 - Žargaj Vid (91') 11m
   OPOMINJANI
   Bohinj
    10 - Kovačič Dejan (26')
   Velesovo
    3 - Kne Dejan (32')
    5 - Kne Žan (88')
    8 - Burgar Borut (89')
   IZKLJUČENI
   Bohinj
   Velesovo
    3 - Kne Dejan (89')
   MENJAVE
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Sodja Anže
       4 - Čajić Armin
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  66'     19 - Baloh Urban
       9 - Daka Zejadin
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan