align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - ČLANI
  Zapisnik: 3. krog 01.10.19
   TEKMA: Tinex Šenčur - Šobec Lesce 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Kalan Miha
   Delegat: Rogelj Roman
   POSTAVI
   Tinex Šenčur
Priimek in ime
  1  Gromilič Dino (V)
  2  Dedić David
  3  Parežanin Uroš
  4  Rozman Kristian
  5  Tramte Tine
  11  Kokalj Samo
  13  Jogić Ervin (K)
  14  Repnik Gašper
  17  Gvardjančič Jernej
  19  Ribnikar Gal
  21  Ivanuša David
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V,K)
  2  Bohinec Sebastjan
  3  Strašek Rok
  6  Rozman Miha
  7  Kolenc Miha
  8  Ambrož Vid
  9  Černivec Žan
  10  Dermastja Jaka
  11  Mlakar Rok
  13  Dolar Jure
  14  Škrlep Luka
  Rezervni igralci
  7  Čarman Djuran Simon
  8  Dolžan Rok
  10  Redžematović Denis
  12  Vrečič Lenart (V)
  15  Šmid Klavdij
  18  Šink Luka
  20  Sanković Luka
  Rezervni igralci
  4  Lavtar Gašper
  5  Malivojević Aleksander
  12  Črček Andraž (V)
  15  Kazić Amir
  16  Roš Jaka
  17  Fister Maks
   TRENER
   Tinex Šenčur
   Nišandžić Dejan
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Tinex Šenčur
   1 : 0 4 - Rozman Kristian (8')
   2 : 0 11 - Kokalj Samo (49')
   Šobec Lesce
   OPOMINJANI
   Tinex Šenčur
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Tinex Šenčur
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Tinex Šenčur
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Čarman Djuran Simon
       2 - Dedić David
  46'     20 - Sanković Luka
       5 - Tramte Tine
  46'     18 - Šink Luka
       19 - Ribnikar Gal
  68'     10 - Redžematović Denis
       14 - Repnik Gašper
  72'     15 - Šmid Klavdij
       13 - Jogić Ervin
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  51'     15 - Kazić Amir
       10 - Dermastja Jaka
  64'     5 - Malivojević Aleksander
       6 - Rozman Miha
  74'     4 - Lavtar Gašper
       9 - Černivec Žan
  81'     17 - Fister Maks
       7 - Kolenc Miha
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan