align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - ČLANI
  Zapisnik: 3. krog 02.10.19
   TEKMA: Preddvor - Bohinj 2 : 4 (1 : 2)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Arvaj Martin
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Preddvor
Priimek in ime
  2  Okorn Matic
  3  Čurk Igor
  5  Čemažar Luka (K)
  6  Pelko Tilen
  7  Žandar Žiga
  8  Tirovič Drago
  10  Burgar Benjamin
  11  Macanović Senaid
  19  Kokić Mirzet
  21  Zalokar Nejc
  67  Kovačevič Rok (V)
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Grgić Zoran (V)
  3  Osenjak Alen
  4  Čajić Armin
  7  Kovačič Jure
  8  Medja Rok
  10  Kovačič Dejan (K)
  15  Sodja Anže
  18  Horvat Mitja
  20  Ravnik Tomaž
  22  Lavtar Matevž
  25  Kozinc Bor
  Rezervni igralci
  12  Mlakar Gašper
  15  Logonder Blaž
  17  Krč Matija
  18  Mehić Anis
  20  Bogataj Andrej
  30  Lenič Aleš
  48  Pegan Ljubomir (V)
  Rezervni igralci
  21  Sodja Urban
   TRENER
   Preddvor
   Mehić Anis
   Bohinj
   Čajić Armin
   STRELCI
   Preddvor
   1 : 1 19 - Kokić Mirzet (31') 11m
   2 : 3 8 - Tirovič Drago (82')
   Bohinj
   0 : 1 25 - Kozinc Bor (6') 11m
   1 : 2 10 - Kovačič Dejan (42')
   1 : 3 18 - Horvat Mitja (64')
   2 : 4 10 - Kovačič Dejan (86')
   OPOMINJANI
   Preddvor
   Bohinj
    3 - Osenjak Alen (38')
    18 - Horvat Mitja (85')
   IZKLJUČENI
   Preddvor
   Bohinj
   MENJAVE
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  18'     12 - Mlakar Gašper
       11 - Macanović Senaid
  46'     30 - Lenič Aleš
       21 - Zalokar Nejc
  89'     20 - Bogataj Andrej
       10 - Burgar Benjamin
  89'     15 - Logonder Blaž
       7 - Žandar Žiga
   Bohinj
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan