align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - ČLANI
  Zapisnik: 3. krog 02.10.19
   TEKMA: Žiri - Bled Hirter 1 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Jamnik Jure
   2. pomočnik: Bohinc Urban
   Delegat: Šturm Emil
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  2  Kunc Domen
  4  Kržišnik Nejc
  5  Orešnik Krištof
  7  Eržen Nace (K)
  8  Kavčič Anže
  9  Krolnik Jaka Bric
  12  Frelih Boštjan
  15  Domijan Rok
  16  Stožinič Alexander
  18  Gligorević Zoran
  30  Mohorič Danijel (V)
   Bled Hirter
Priimek in ime
  1  Škrjanec Anže (V)
  2  Varl Boštjan
  5  Sekulić Uroš
  8  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  14  Wolhar Jan
  15  Majnik Miha
  17  Grašič Rok
  19  Bertoncelj Matic
  20  Djukić Darko (K)
  21  Križaj Nejc
  Rezervni igralci
  1  Zupet Klemen (V)
  3  Berglez Aljaž
  6  Bin Amat Ngadi Sajrul
  11  Šifrar Tjaš
  13  Brence Benjamin
  17  Koblar Jan
  19  Frelih Blaž
  Rezervni igralci
  11  Pašić Armin
  12  Halilović Alan (V)
  18  Grilc Marko
   TRENER
   Žiri
   Frelih Boris
   Bled Hirter
   Kajtazovič Jaka
   STRELCI
   Žiri
   1 : 1 9 - Krolnik Jaka Bric (83')
   Bled Hirter
   0 : 1 17 - Grašič Rok (36') 11m
   1 : 2 11 - Pašić Armin (91')
   OPOMINJANI
   Žiri
    30 - Mohorič Danijel (35')
    16 - Stožinič Alexander (67')
    12 - Frelih Boštjan (75')
    5 - Orešnik Krištof (90')
   Bled Hirter
    2 - Varl Boštjan (47')
    11 - Pašić Armin (90')
   IZKLJUČENI
   Žiri
    17 - Koblar Jan (81')
    12 - Frelih Boštjan (90')
   Bled Hirter
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  58'     17 - Koblar Jan
       2 - Kunc Domen
  58'     13 - Brence Benjamin
       18 - Gligorević Zoran
  66'     11 - Šifrar Tjaš
       8 - Kavčič Anže
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  73'     11 - Pašić Armin
       19 - Bertoncelj Matic
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan