align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - ČLANI
  Zapisnik: 3. krog 02.10.19
   TEKMA: Škofja Loka - Britof 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Podgoršek Marko
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik: Logar Tadej
   Delegat: Hafner Marko
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Reiner Jan (V)
  4  Oblak Anže (K)
  5  Avguštin Tilen
  6  Stanonik Tadej
  7  Jović Viler
  10  Janežič Luka
  11  Hirkić Sandi
  22  Ljubijankić Hasan
  28  Bobnar Luka
  93  Gorenjc Alexander
  99  Hari Vajda Max
   Britof
Priimek in ime
  2  Kopitar Aljoša
  3  Markelj David
  4  Kocić Aleksandar
  6  Dvanajščak Anže
  7  Velkoski Simon
  8  Kotnik Albin
  9  Hoxha Besnik
  10  Jeglič Matic
  20  Stanarević Danijel (K)
  23  Vučković Mirko
  69  Oštir Aleš (V)
  Rezervni igralci
  2  Jović Aleksandar
  8  Vrhovac Nemanja
  9  Krpič Marko
  12  Jovič Žiga (V)
  14  Maksimovič Haris
  18  Janežič Andrej
  77  Kazić Almir
  Rezervni igralci
  13  Zupan Jaka
  14  Šenk Gašper
  15  Ajdovec Jure
  17  Janžekovič Matic
   TRENER
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   Britof
   Stanarević Danijel
   STRELCI
   Škofja Loka
   1 : 0 8 - Vrhovac Nemanja (91') 11m
   2 : 1 93 - Gorenjc Alexander (91') 11m
   3 : 2 10 - Janežič Luka (91') 11m
   4 : 3 11 - Hirkić Sandi (91') 11m
    4 - Oblak Anže (91') 11m
   Britof
   1 : 1 8 - Kotnik Albin (91') 11m
   2 : 2 9 - Hoxha Besnik (91') 11m
   3 : 3 69 - Oštir Aleš (91') 11m
   4 : 4 2 - Kopitar Aljoša (91') 11m
   4 : 5 14 - Šenk Gašper (91') 11m
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
   Britof
    6 - Dvanajščak Anže (63')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   Britof
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  46'     8 - Vrhovac Nemanja
       7 - Jović Viler
  65'     14 - Maksimovič Haris
       99 - Hari Vajda Max
  80'     9 - Krpič Marko
       28 - Bobnar Luka
   Britof
  Minuta  Igralec
  65'     17 - Janžekovič Matic
       6 - Dvanajščak Anže
  76'     14 - Šenk Gašper
       20 - Stanarević Danijel
  85'     13 - Zupan Jaka
       7 - Velkoski Simon
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan